Aşk bazen vaz geçmektir..

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Sultan_Pardons_Scheherazade.jpg

Aşkı dinledim bir martıdan..dediki; aşk bazen vazgeçmektir usta..aşk bazen vazgeçmektir.
Gönüller bir olunca samanlık seyran olurda, bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..
Aklıma sen geldin birden….hatırlar mısın ne samanlıklar yaktık seninle..? samanlıklarda yandığımızda oldu bazı günlerde..ama en nihayetinde; anladık ki sevgi yetmiyor her şeye..
Nasılda ağlardın omuzlarımda…gözyaşların tenime düşerdi…sıcacık nefesin yüzümde..sarılmışız,sanki dünya sadece o odanın içinde..ağlardın…. sen en güzel ağlayandın…Burnun tıkanırdı hani..Yanakların pembe..Yeşil gözlerinden düşen damlalardı hayatımın anlamı..Nasıl sevdim seni be!Hiç susuz yangınlar olur ya…Aynen öyle.. Ve o ne gidişti be! Hani bir şimşek gelirde tam üstüne düşer ya… aynen öyle..

Gidişinin üstünden çok zaman geçti..Çoook ..Şimdi neredesin? Kiminlesin.?.Yada kimi terk etmektesin bilmiyorum..Her gece yaprak düşüyor,martı gidiyor,kayıklar sallanıyor ve ben
ağlıyorum… Vazgeçtim çalıyor radyoda…Hava soğuk oluyor deniz kenarında..Ve hiç martı olmuyor bu gecenin berbat karanlığında..

Aşkı dinledim bir martıdan..dediki;aşk bazen vazgeçmektir usta..gönüller bir olunca samanlık seyran olurda..bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..

Eyvallah!! Aşıklara en çok şahit olan sensin..Aşkı en iyi sen bilirsin.Ne desen inanırımda... Bir sözde ben söylemeliyim sana…Aşk zaten vazgeçmektir usta..Aşk zaten vazgeçmektir…Gönüller bir olmaz..Samanlıkta seyran…Kibrit çöpleri de en etkisiz eleman bu masalda..Ne ben? Ne de o kız?Bu masalda tek gerçek sensin aslında….
alıntı
 

onairci

Sözlük Yazarı
Bencede, aşktan vaz geçilmez, aşkta vaz geçmek yoktur, vaz geçebilen var ise, o aşk değildir.
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
canımsın onairci bazen nasıl desem istemeden vaz geçilen aşklar vardır mesela uffffff ölüm gibi rabbim kimseye vermesin
 

SAHARAY

Bu tam bir vazgeçiş olmaz...Sadece uzak kalırsın ama yüreğin asla vazgeçmez..
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Arkadaşlar bazen sevdiğimizden olmadık bir zamanda istemeden de ayrılmışızdır .ecel gelip sevdiğimizi bizden almış olabilir ama bu ayrılık bile onun aşkını içimizde belli bir zaman geçmesine rağmen hala ilk günkü gibi yaşamamıza engel olmuyorsa işte aşk o zaman aşktır derim ben..
 
AŞKDAN VAZGEÇMEK DEMEK ÖLÜM DEMEKTİR. HAYAT VE HEYECAN BİTTİ DEMEKTİR. AŞKDAN VAZGEÇENLER KORKAK İNSANLARIN İŞİDİR. SAVAŞA VE ŞİDDETTE SON. AŞK VE SEVİŞMEYE DEVAM ÇÜNKÜ YAŞAM HER SANİYE VE HER YERDE ÇOK ÇOK:Entusiasmado: GÜZEL
 
Üst