Aşk 1 kere affedilmeyi hakedermi?

aşk af etmeye fırsat vermez derim aşk hataları görmez onun gözü kördür
daha ne diyebilirimki?

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Ben de diyorum ki tamam affedilmeyi hak eder ama bu karşınızda ki zatı muhtereme bağlı değilmi
eğer sevdiğiniz kimse bu değeri hak ediyorsa tamam verelim şansı ama yaaa yine sizi üzüyor ve kırmaya devam ediyorsa valla bence (AŞKA derim ki lütfen aç gözlerini artık bi bak sevdiğim insan bunu hak etmiyor):)))))haksızmıyım söyleyin..

aşk karşındakinin hak etdiği bir değer deildir senin kazan dığın bir değer dir derim

onun için onun hakedip etmediğini sorucağına ben bunu kazandımmı diye sormalısın ben aşıkmıyım diye sorabilirsin mesela bilmem yardımcı olabildimmi?

Aşk affedilmeyi hakedermi.Affedilecek hataya bağlı.Herşey o kadar kolay sindirilmez çünkü.

blueice

Ben de diyorum ki tamam affedilmeyi hak eder ama bu karşınızda ki zatı muhtereme bağlı değilmi
eğer sevdiğiniz kimse bu değeri hak ediyorsa tamam verelim şansı ama yaaa yine sizi üzüyor ve kırmaya devam ediyorsa valla bence (AŞKA derim ki lütfen aç gözlerini artık bi bak sevdiğim insan bunu hak etmiyor):)))))haksızmıyım söyleyin..

tamamen haklısın canım benim ama hayat öyle şeyler getiriyorki insana bazen sen bile nerede olduğunu ve ne yapman gerektiğini kestiremiyorsun affetme konusu da çok göreceli oluyor o zaman ama hiç kimse büyük konuşmasın