Yalnız yüreginle ellerine..

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Tut ki bütün dünyan yüreğinde yaşattığın sevdan.nefesin aşın evin yatağın yorganın.Sabahın akşamın.yani kısacası dedimya bütün dünyan.
Geceleri gördüğün rüyaların bile huzurludur.süt gibi ak olur.Gece merhametlidir sevdanın varlığınd****aranlıkları zifiri değildir her nekadar kara olsad****orkutmaz.ürkütmez sessizliğinde çünkü sevdan var içinde sırdaşın sessizliğine ses.karamsarlığına ışık.
Güçlüsündür en hırçın vurgunlarına bile hayatın.Bütün acısıyla yüklenir üzerine karabasan gibi ama acımaz hiç bir yerin sevdan var yüreğinde.geceler güler yüzlüdür en güzel uykuların kucağında uyutur seni.Pamuk döşekler serer yatağına.sevgi yorganları örter üzerine üşüme diye.ana gibidir geceler bile sevdan varken yüreğinde.Bir melektir geceler açmış kanatlarını üzerine korur içindeki binbir şerden seni.yem etmez karabasan korkulara.sevdan var içinde.
Tut ki sevdan ayrıldı yüreğinden.Yıkıldı dünyan.ümitlerin karamsadır.Korku çığlıkları salar yüreğine.mor ürpertiler sıkar bedenini titrersin.yanlız kaldığını anladığı vakit kalleştir geceler.uyutmaz kendisi gibi sabahlara kadar seni.Her adımında korku asılı devriye nöbetleri tutturur sana.zalimdir geceler kalleştir artık.
Yüreğindeki boşluğu hissetmeye görsün doldurur bütün kahırlarını boşluğuna yüreğinin.sızlatır.kalleştir.katran karasıdır artık gece.çekilmez bir ömür törpüsüdür ömeründe.
Kahırdır kalleştir gece..hele bir düş bakalım yanlız yüreğinle ellerine.

kaynak aşk öyküleri..
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
sevgiliden gelen karanlık bile kşiye aydınlık oluyorsa sonu pişmanlık bile olsa kimin umurunda..
 
Selinamm döktürmüşsün yine bebeğim yazı harika resim ondanda harika çok uyumlu geceler katran karası geceler süper paylaşım evet hertürlü hüzün malesef gece çöker yüreklere ,uykusuz bırakır ama şu varki hiçbir şey buna deymiyor be güzelim zaman içinde anlıyor insan bunu emeğine sağlık...
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Tşk ederim ablam katılıyorum sana insan değer veriyo sevdiğini yada hoşlandığını sanıyor bi zaman sonra bakıyorki değmez miş uykusuz kaldığına ama bazende öyle bir yakıyorki sevgilinin aşkı yıllar bile geçse değermiş diyorsun ..
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Yni açtığım konuyla yazdığının alakasını anlayamadım ama neyse...
 
Üst