Ayın En iyi Yöneticisini Seçiyoruz

Ayın En iyi Yöneticisini Seçiyoruz

• Kullanılan toplam oy
    35
Arkadaşlar bir seçim hakkınız var.Gorevini en iyi yerine getireni seçmenizi rica ediyorum.Sitemizin kurucusu YukseLL admini ankete eklemiyorum Süpermeydanı kurmakla,yonetmekle zaten 1 numara.

Bu anket aylık bir ankettir ay sonunda ankette en çok oyu alan yonetici anasayfada duyurulacaktır.Anket her ay yenilenicektir.

Anketin Başlangıç Tarihi:6 Nisan 2008

Anketin Sona Eriş Tarihi:6 Mayıs 2008

bu anketde görevini en iyi yerine getiren olarak sormuşsunuz sanıyorumki görev faklılıkları vardır

daha önce iyi bir site yöneticisi nasıl olmalı diye bir konu vardı buradan çıkan sonuş herzaman yardıma hazır olmalı demiştik sanırım

her zaman yardıma hazır ve diğer üyelerle iletişimi güzel olan yönetici olarak Go[rk]eMi görüyorum fakat siteyi daha çok kontrol eden veya bir olay karşısında en iyi müdehaleyi yapan olarak sorulsaydı doğangüneş derdim sitede program paylaşımı konusunda güzel programlar tavsiyesiyle bayx derdim en çok yorum yapan yönetici dense gülüm derdim

bence modlar ve adminler konu yoneticileri olarak ayrı belirtilse daha güzel olur derim

fazla uzatmaya gerekyok

şimdi sıra oy kullanmaya geldi benim oyum ayın yöneticisi olarak doğangüneş tir

iyi forumlar

Kendisini tanımıyorum fakat en anlamlı olan bir isim "doğangüneş" bu yüzden oyum ona.....

Arkadaşlar bir seçim hakkınız var.Gorevini en iyi yerine getireni seçmenizi rica ediyorum.Sitemizin kurucusu YukseLL admini ankete eklemiyorum Süpermeydanı kurmakla,yonetmekle zaten 1 numara.

Bu anket aylık bir ankettir ay sonunda ankette en çok oyu alan yonetici anasayfada duyurulacaktır.Anket her ay yenilenicektir.

Anketin Başlangıç Tarihi:6 Nisan 2008

Anketin Sona Eriş Tarihi:6 Mayıs 2008

tatlım sen heray birinci seçlirsin malum sen ve yüksel abi çok iyi yöneticisiniz.Ben bari kendime oy kullanayım:Entusiasmado:

Keşke ankette 2 kişiyi seçme hakkı verilseydi ben doğangüneş, gülüm derdim ama oyum canım arkadaşıma can dostum gülüme gitti:)

En iyi yönetici derken en aktif olarak düşündüm ve aktiflik olarak doğangüneş diyorum ama yakınlığımı göz önüne alınca Bay X diyorum...

Oyu en iyiye mi veriyoruz en yakın olduğumuz insana mı !!!

Eğer yöneticilik sıfatları ile yaklaşır isek elbette ki burada oy hak eden kişi sayısı 3'ü geçmez.
Ama en fazla hak eden dersek " yönetici eksenli" Yüksel derim.
Ama en çok iş yapan da Doğangüneş.

Ben Yüksel diyeceğim

onairci

Sözlük Yazarı
Tabiki Doğangüneş, başka oy kullanma hakkımız olmadığı için işaretleyemedim ama sonrasında PAM.aRt..

Son düzenleme: