• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

canım.....

güney

Canım;

Sensizliğin sessizliğinde çığlıklar atıyor kalbim....Sesler duyulmasın diye ürkek geziyor bedenim...

Sen özgürlüğümsün benim;

sen susarak konuştuğum,

sen kavgamsın benim....

Hiç kullanmadan sözcükleri sadece sustuğum,susarak özlediğimsin......

Gel demiyorum sana,sadece bak diyorum.....

Sadece bak bana, benim hergün baktığım gibi.....

Sadece hisset beni,benim hergün hissettiğim gibi........

Minicik bir tüy düştü yere martı kanadından.......Sakla beni.........

sevgili güney,

sahrabetis uzun süredir sitede görünmüyor, nerede olduğu hakkında bir bilgin var mı?
teşekkür ederim Güney, hiç bu kadar uzun süre kaybolmamıştı. Yurtdışında mı? Nerede? Biliyor musun?

PAM.aRt

Aktif Uye
Canım;

Sensizliğin sessizliğinde çığlıklar atıyor kalbim....Sesler duyulmasın diye ürkek geziyor bedenim...

Sen özgürlüğümsün benim;

sen susarak konuştuğum,

sen kavgamsın benim....

Hiç kullanmadan sözcükleri sadece sustuğum,susarak özlediğimsin......

Gel demiyorum sana,sadece bak diyorum.....

Sadece bak bana, benim hergün baktığım gibi.....

Sadece hisset beni,benim hergün hissettiğim gibi........

Minicik bir tüy düştü yere martı kanadından.......Sakla beni.........

ne güzel güzel sözler bunlar.yüreğine sağlık güney

ilk mesajda yorum yapmamıştım ama bu yazıya bu sözlere yorum yapmadan geçemeyeceğim. Çok sıcak,samimi,içten bir yazı yüreğine sağlık. Eminim yazının muhatabı da çok şanslı olduğunu biliyordur.

Not: şanslı olduğunu bilmiyorsa söyle forumdan atalım kalp hırsızını :))

güney

ilk mesajda yorum yapmamıştım ama bu yazıya bu sözlere yorum yapmadan geçemeyeceğim. Çok sıcak,samimi,içten bir yazı yüreğine sağlık. Eminim yazının muhatabı da çok şanslı olduğunu biliyordur.

Not: şanslı olduğunu bilmiyorsa söyle forumdan atalım kalp hırsızını :))

Çok teşekkür ederim yüksel...Begenmen ayrıca mutlu etti....

Yazının muhatabı biliyor bence yada ben öle sanıyorum....Yok yok biliyor :Entusiasmado:

Saolun forum üyesi değil kendisi....Utandım bakın şimdi....Bir daha yazmıyayım en iyisi....

güney kendini ele vermişsin sitede duygularınla..........gerçekten güzel bir yazı demekki her insan istedikten sonra etkileyici ve sürükleyici bir şeylar yazabiliyor........

aman martılara dikkat et başlarına bir şey gelmesin