Komplonun Troykası Biraraya Geldi

Komploların kralları Mahir Kaynak, Yalçın Küçük ve Erol Mütercimler bir araya geldiler ve Türkiye'nin gündemi üstüne bir değerlendirme yaptılar ki, okumaya değer..

Biran'ın "32. Gün" progr* katılan Türkiye'nin en ünlü komplo teorisyenleri Mahir Kaynak, Yalçın Küçük ve Erol Mütercimler, Türkiye gündemini değerlendirdi.

Mahir Kaynak AKP'ye açılan kapatma davasını bir operasyon olarak algıladığını söyledi ve operasyonu yürütenin de MHP olduğunun altını çizdi.

Kaynak'a göre önümüzdeki günlerde "AKP kapatılacak. Erdoğan ve Gül siyasi yasaklı olacak. Erdoğan elimine olurken, Gül mağdur konumuna yükselecek. Ve artık Ak Parti'nin manevi lideri Abdullah Gül olacak"

Gül'ün manevi lider konumuna gelme sebebini ise Kaynak "küresel sermayenin önünü açması" olarak gösterdi. "Bu operasyona destek veren küresel güçler Gül'ü manevi lider yapacak" dedi.

Başbakan Ali Babacan Olacak

Erol Mütercimler Türkiye'nin içinde bulunduğu kavgayı "ABD'ye yeni aktör yaratma senaryosu" olarak tanımladı.

"Bu aktörün Recep Tayyip Erdoğan olmayacağı 22 Temmuz seçimlerinde de biliniyordu" diyen Mütercimler de MHP'nin önemli bir oyuncu olduğunu belirtti. "Recep Tayyip'e komplo kurulmuştur, bunda bir kuşku yoktur. Erdoğan, Gül'ün Cumhurbaşkanı olmasını istemiyordu, hemen MHP araya girdi ve iş bitti. Türban meselesine yine atladı" dedi.

Erol Mütercimler, önümüzdeki günler ilişkinde önemli bir iddiada bulundu. "Şu anda Ali Babacan'ın başbakanlığı için her şey hazırlanıyor. Abdullah Gül Cumhurbaşkanı, Babacan başbakan olacak. Ve başkanlık sistemi kurulacak."

Diğer bir komplo teorisi ustası Yalçın Küçük ise şunları söyledi

"Tayyip Bey bitmiştir. Bağımsız olur gibi düşünceler yersizdir. Zaten Tayyip Bey Türkiye'de bekçilik bile yapamaz. Sağlığı müsait değil. Yaşar Paşa gördüklerini anlatsın"

Yalçın Küçük Abdullah Gül'ün durumuna ilişkinse "Bu davadan sonra Gül de, Erdoğan da orada kalamaz" dedi

aktifhaber.com
 
İlginç...Belki de gerçekçi demek,daha yerinde olur.Davanın Komplo olduğuna katılmıyorum.Fakat dava açılması birtakım komplo planlarına sebebiyet verecek,birtakım güçler bu davadan beslenecektir. O kadar türlü oyunlar oynanmakta ki...Evet,belki şu anda pek gözönünde değil oyunlar.Ama yakında tiyatro kurulacak...Sahneye ilk çıkan bölücüler olacak...Şimdilik prova aşamasındalar.Dilerim rolleri fazla uzun sürmez.Ve umarım perde onlarla kapanmaz.İnşallah onlara ''Savulun ulan''diyecek bir kahraman çıkar içimizden.
Umarım...
 
Üst