• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Veda!

Ailemden,işimden,özel yaşantımdan çaldığım zamanı bu site için harcadım .Bu sitede cok güzel dostlar arkadaslar edindim hepinize bu foruma emeği geçen herkeze ayrı ayrı tesekkür ediyorum. Fakat artık daha fazla internetde olamayacağım dolayısıyla supermeydan forumu kapatmaya karar verdim, umarım beni anlarsınız

bunun tek çözümü bumu yüksel bey.yani sürekli online olmadan yürümüyormu bu site?sizide çok ii anlıyorum ama tüm siteler nasıl yürüyorsa burasıda öyle yürümesi lazım.belki başkalarına daha fazla sorumluluk vererek belki yayınları 1 gün sonra takip ederek.bence alternetifleri düşünmek lazım.ne dersiniz?

inanmıyorum yüksel bey 1 nisan olamaz.yada olsun olsun:))

BUGÜN BİR NİSAN YEMEM YÜKSEL ABİİİİİM

:Cachondon::Cachondon::Cachondon::Cachondon:

Ailemden,işimden,özel yaşantımdan çaldığım zamanı bu site için harcadım .Bu sitede cok güzel dostlar arkadaslar edindim hepinize bu foruma emeği geçen herkeze ayrı ayrı tesekkür ediyorum. Fakat artık daha fazla internetde olamayacağım dolayısıyla supermeydan forumu kapatmaya karar verdim, umarım beni anlarsınız

Şok oldum diyebilirim,ama Yüksel abi seni anlayabiliyorum.Aile çok önemli sen kendin için doğru olan neyse onu yapmalısın.Burda birbirinden önemli değerleri bizlere kattın vede yaşattın,eminimki bi çok insan senle gurur duyuyodur ben en başta gurur duyuyorum sen çünkü hepimize örnek oldun abi gerek site içeriği ile gerek sorumluluklarının bilinci ile ağır duruşunla burada hepimize bişeyler verdin.Benim tanıdığım yüksel abim bu kararı kolay almazdı alamazdı çünkü dedim ya bu forumda kattığı vede kazandırdığı biçok insan ve bilgiler ve değerler var.Ben seni anlayabiliyorum abi bize bu imkanları verdiğin için ailenden işinden vakit bulup bu foruma saygınlığını kattığın için sonsuz teşekkürler.:Triste:

İnanmıyorum ya vallaha yedim ya,çok kötüsün Yüksel abi:Enfado:

onairci

Sözlük Yazarı
Valla yazıyı ilk okuduğumda inandım ve çok üzüldüm, çünkü asla istemeyeceğim bir şey bu forumun kapanması, ama bu gün 1 Nisan, baştan inanmadım değil, inandım ve çok şaşırdım, güzel şaka idi:)

İşşallah gerçekten 1 nisan şakasıdır abi.Sen işinle,ozel yaşantınla daha çok vakit geçir ben dururum 24 saat merak etme.Yeterki süpermeydanı kapatmayı düşünme:Triste:

kapatma sitemizi :Enfado::Enfado::Enfado:

ben talibim siteye gel oturalım masaya :Cachondon::Cachondon::Cachondon: