Jean ceket nasıl giyilir ?

Hepimizin gardırobunda en az iki-üç çeşit jean ceket vardır.

Klasik

Bir klasik jean ceketi her tarzla giyebilirsin ama en iyi kanvas pantolonlarla durur. İçine ne giyeceğin ise tamamen sana kalmış. İster çizgili bir sweat, ister pantolonunla kontrast renkli bir bluz giyebilirsin.Hatta durumu abartıp, daha dikkat çekici olmak istersen bir şapka ya da fularla farklı bir tarz yaratabilirsin. Ayakkabı olarak ise seçimini topuksuz, spor modellerden yana kullanmanda fayda var.

Spor

Kısa, spor bir ceketle neler giyilmez ki! Tek başına bile başlı başına tarz olan bu ceketleri dilediğin her tarzla kombinleyebilirsin. Ama asla aynı renkte bir jean pantolonla deneme! Renkli jean etek veya pantolonlarınla spor ve şık bir görüntü yakala! Ceketinin içine kapüşonlu veya düz bir sweat de giydin mi tamamdır.Ayakkabı olarak ise fazla alternatifin olduğu söylenemez. Bu tarzı en iyi renkli spor modeller tamamlar.

Romantik

Elinde yine kısa jean ceket var ama bu kez biraz daha hanım hanımcık olmak istiyorsun. O halde bu kombinasyonu deneyebilirsin.Ceketinin altına giyeceğin bir etek ve ona uygun bir bluzla hem romantik hem de seksi bir havaya bürünebilirsin. Altına tercihine göre babet veya topuklu ayakkabı giymeyi dene!

Seksi

Mini bir etek, lame bir çanta ve spor ayakkabılar... Bu kombinasyonu en iyi ne tamamlar? Tabii ki, yine kısa ve dar jean ceket. Son derece kullanışlı olan bu kıyafetle dilediğin her yere gidebilirsin.Ama parti gibi biraz daha seksi olman gereken bir yere davetliysen o zaman ayakkabı tercihini topuklulardan yana yap.
leyditurk
 
Üst