Milli Takım İçin Tasarlanan Yeni Formaları Nasıl Buldunuz ?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 5 31.3%
  • Hiç Beğenmedim

Kullanılan: 9 56.3%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
Nike, sponsoru olduğu A Milli Takımımız için yepyeni bir forma tasarladı. Deplasman maçlarından kullanılacak yeni forma, Türkiye'nin geleneksel mimarisinde çok önemli yer tutan çinilerin rengi olan turkuaz detaylarla tasarlandı.

güney

Ben pek ilgilenmiyorum fakat "turkuaz" çok güzel bir renk..Resimlere bakınca sanki daha bir modern olmuş sanki....

Hiç beğenmedim ben hemde hiç.Kırmızı formamız daha güzeldi.Bayrağımıza ,şanımıza yakışır bir renkti.Ama şimdi hiç hoş olmamış.

Olacak ve olabilecek renk belli tek renk KIRMIZI sonrasında üzerinde beyaz renk ay yıldızımız..
başkası düşünülemez..
bunları biz halı saha maçında dahi giymiyoruz.. anladım ki futbolcularımıza verilen değer ortada.. YAZIK ANLAYANA!!!

Bayrağımı temsil eden renklere sonsuz saygımız var. Ama bunu yanında neden illa ki bayrağımızı formanın tamımında taşıyalım. Bence bayrağım formada olması gereken yerde olmalı. Tam kalbmizin üstünde.

Ve bubu yanında ülkemi temsil edecek bir forma olmalı.

onairci

Sözlük Yazarı
Turkuaz güzel bir renk ama yerinde kullanıldığında, bende hiç beğenmedim!

Bayrağımı temsil eden renklere sonsuz saygımız var. Ama bunu yanında neden illa ki bayrağımızı formanın tamımında taşıyalım. Bence bayrağım formada olması gereken yerde olmalı. Tam kalbmizin üstünde.

Ve bubu yanında ülkemi temsil edecek bir forma olmalı.
anladım ki sen bu formayı beğenmişler arasındasın ama çok itici geldi bana soğuk duruyor..