• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Mod olmak istiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Bu sanki memur alımı sınavı gibi oldu kpss gir puanına göre bakarız şu anda boş kontenjanımız bulunmuyor gibi oldu madem sen cevap verecektin neden bugün msn den söylemedin bana buraya yazma mı önerdin..

TaYFuNN

Uzaklaştırıldı
Eğer site yönetimi uygun görürse tüm bilgi ve birikimimi sizlerle seviyeli bir biçimde paylaşmaktan kıvanç duyucağımı belirtmek isterim böylesine güzel bir ortamda nezih ve sakin bir uslupla fikir,konu ve her türlü Aktiviteyi sizlerle paylaşmak isterim eğer uygun görürseniz bende mod olmak isterim tabiiki sizin takdirinize kalmış kararınız ne olursa olsun saygı duyarım böyle hoş bir ortama ayak atmak bilesinizki benim için çok güzel bir hediye olacak saygılarımı sunarım..

Eğer site yönetimi uygun görürse tüm bilgi ve birikimimi sizlerle seviyeli bir biçimde paylaşmaktan kıvanç duyucağımı belirtmek isterim böylesine güzel bir ortamda nezih ve sakin bir uslupla fikir,konu ve her türlü Aktiviteyi sizlerle paylaşmak isterim eğer uygun görürseniz bende mod olmak isterim tabiiki sizin takdirinize kalmış kararınız ne olursa olsun saygı duyarım böyle hoş bir ortama ayak atmak bilesinizki benim için çok güzel bir hediye olacak saygılarımı sunarım..

Güzel konuşman ve ince fikirlerin için teşekkürler fakat siteye yeni üye olan birisinin mod olma şansı çok düşük bir olasılık en azından bir süre seni gözlemlememiz ve o şekilde takdirimizi kullanmamız gerekiyor site yöneticileri ile senkronizasyonu sağladığın anda bu görevi almayı hakedebilirsin fakat senin konuşmalarından ve fikirlerinden boş bir insan olmadığında anlaşılıyor eğerki bu güveni sağlarsan senin için bir kriter yapıp değerlendirmeye alabiliriz ipler senin elinde!

Venhar

Valla sanırım eski üye de olmak işe yaramıyor ...

Bu sanki memur alımı sınavı gibi oldu kpss gir puanına göre bakarız şu anda boş kontenjanımız bulunmuyor gibi oldu madem sen cevap verecektin neden bugün msn den söylemedin bana buraya yazma mı önerdin..

Selinamm sen bana mod olmak istiyorum.Yardımı olurmusun dedin.Bende duyurulara aç.Yonetiiler karar veriek oy birliğiyele dedim.O anda Yüksel abide yoktu sitede biliyorsun.Ben sana mod olursun demedim.Senin mod olmanada ben karar veremem.Yüksel abi verir son kararı.Onada dedim mod alımı şuanda yok dedi.

Venhar

Neyse önemli değil zaten bi abim ısrar etti bende onu kırmamak için mod olmak istiyorum dedim hani mod luk yapmamış biri değilim ki illa olmak isteyim önemli değil iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...