komik bir 32.gün

arkadaşlar geçen şu meşhur 32.günlerden birini seyretdimde tuhafıma giden bir sözü sizlerle paylaşıyim dedim
orada bulunan sözde ATATÜRK cüler şöyle diyorlar:benim kullandığım oyla köylü birinin kullandığı oy aynı olmamalı

peki büyük önder ATATÜRK köylü milletin efendisidir derken size ne miras bırakmıştır diye sormazlarmı

peki siz süper meydanlılar sizce oy kullanmada bir eşitsizlik varmı köylüler oy kullanmamalımı nedersiniz

dip not 32.gün varken komedi filimi seyretmem

arkadaşlar geçen şu meşhur 32.günlerden birini seyretdimde tuhafıma giden bir sözü sizlerle paylaşıyim dedim
orada bulunan sözde ATATÜRK cüler şöyle diyorlar:benim kullandığım oyla köylü birinin kullandığı oy aynı olmamalı

peki büyük önder ATATÜRK köylü milletin efendisidir derken size ne miras bırakmıştır diye sormazlarmı

peki siz süper meydanlılar sizce oy kullanmada bir eşitsizlik varmı köylüler oy kullanmamalımı nedersiniz

dip not 32.gün varken komedi filimi seyretmem
İşin garibi sahnede her zaman emekliliği gelmiş veya emekli bir akademisyen rol yapmıyormu? Gererçekten komedi izleyemedim demeye fırsat bırakmayacak bir komedi-dram oluyor arada. Bu gençler zaten bindirilmiş kıtalar, kendi Üniversitemden biliyorum ve sordum, sipariş üzere M.A.Liye göre ayarlanan lejyonerler yani. İyi bir konu eklediniz, emeğinize sağlık.

program tartışma programı olarak değilde eğlence programı olarak yayınlansa daha uygun bir isim olur sanıyorum

hala gülüyorum ya adam diyorki akp %47 oy aldı ama köylünün oyunu aldı...

ne o? sizi köye sokmadılarmı diyesim geldi bir an