Bayanlar Aman Dikkat :)))

Bazen farkında olmadan erkeğinizin size olan ilgisini yok edebilirsiniz. Bir davranış ya da bir söz her şeyi bitirebilir... Telafisi ise çok çok zor!

Erkeğinizi kazanmak için küçük numaralarınız var ama gerçekte bir de bunun tam tersi olduğunu unutmayın. Yani sevgilinizi ya da etrafınızdaki erkekleri kaçıran hareketler ve sözler…farkında olmadan yaptığınız bu hatalar ilişkinizi bitirsin istemiyorsanız tavsiyelerimizi dikkatle okuyun

Tuvalet meselesi
Onun gözünde prenses ya da tapılacak bir kadın olabilirsiniz ama bu, onun yanında tuvalet ihtiyacınızı giderebileceğiniz anl***** gelmiyor!

Elbette hepimiz doğal olarak ihtiyaçlarımızı gideriyoruz fakat bunun bir yakınlık göstergesi olmadığını bilmeliyiz.

Hijyen problemi
Erkekler kadınların kirli ve pasaklı görünmesine tahammül edemezler. Bacaklarınız sürekli pürüzsüz olmasa bile bu çok rahat olacağınız anl***** gelmiyor.

Erkekleri en sinirlendiren şey, onların yanında bu temizlik işlemlerinin yapılması! Sadece sizi güzel görmeye ihtiyaçları var, ayrıntılarını bilmeleri gerekmiyor.


Flört seven kadınlar
Bazen kıskandırmak için yaptığınız hareketlerin dozu fazla kaçabilir.

Onun yanında başka erkeklerle flört etmeniz, onu yetersiz bulduğunuz izlenimi yaratabilir, antipatik gelebilir. Onu etkileyeceğim derken onu elinizden kaçırabilirsiniz.


Abartılı argo
Erkekler her ne kadar argo konuşmayı sevseler de kadınlarda bu durumdan hoşlanmadıkları bir gerçek.

Onunla konuşurken özenli ve dikkatli davransanız bile arkadaşlarınız arasında yaptığınız aşırı argo ve küfürlü cümleleriniz erkeğinizi birden soğutabilir.

Fazlasıyla sakarlık
Her erkek beraber olduğu kadını gururla taşımak ister.

Arkadaşlarının, ailesinin veya patronunun yanında onu küçük düşürecek sakarlıklar yapmanız onun sizden koşarak uzaklaşmasını sağlayacaktır.
 
her şey iyi hoşta ben biraz sakarım ya...:Cachondon:
biraz demeyelim şuna baya bir sakarım...:Cachondon:
ayrıca yazı için tşkler bunları uygulayacam tabi bir sevgili bulursum:
Cachondon::Cachondon::Cachondon:
 
Üst