Ihanetin Boylesi icin ne yapılır?

İnsan Bazi Şeylerİ BaŞina Gelmeyİnce Bİlemez Tepkİ Verİp Nİye Kendİmİ KÜÇÜk GÖstereyİm Kİ Bana DeĞer Vermeyene Zirnik GÖstermem. Bana Bu Hareketİ Yapan ArkadaŞim İnsan DeĞİlmİŞ, Sevgİlİmde Adam DeĞİlmİŞ Derİm Yoluma Devam Ederİm. Hayat Kisa ÇÜnkÜ Kİmse İÇİn ÜzÜlmemeyİ ÖĞrendİm Bu Yaziyi Okuyan Herkes De BÖyle Yapsin Hayatta Önce Kendİmİz DeĞerlİyİz...

aynı şey başıma geldi yapacak birşey yok alan ve satan memnunsa banane çeker giderim
ama şuda bir gerçektirki insanın başından kaynar su dökülse bu kadar canı yanmaz sadece bu kadarını söyleyeyim...:mad:

öncelikle ALLAH korusun sanırım dünyam başıma yıkılır daha önce böle bişi başıma gelmedi inşallahda gelmes:mad:

Hmmm bir düşüneyim . Öncelikle eğer sevgilim dediğim kişi benim arkadaşımla bir ilişki füşünecek kadar kalbini aralık bırakmış ise zaten benim sevgimi hak edemeyecek kadar güçsüzdür . Yakın arkadaşım olduğunu iddia eden kişi de benim sevgilimle bana rağmen ilgilenecek kadar düşüncesiz ise o zaman zaten görünüşte bana YAKIN ama aslen ÇOOK UZAK bir arkadaştır . Bu tür insanları kaybetmek bana günübirlik acı verir ve sonra unuturum . Kıymetli bir şeyi kaybetmek zordur ve insanı derinden yaralar ama ucuz ve karaktersiz insanları unutmak çok daha kolay ve unutulabilir durumlardır .

Kadim

İhanet ihanettir.Kimi kimle yakaladığım önemli değil.
Sonuçları önemlidir :)

kim kimle naapmış
nolmuş
sebepleri neymiş
sevgilim beni niye aldatmış bunları sormam sorgulamam
sadece ve sadece gerekeni yaparım.. sonra müebbetmi verecekler umrumda olmaz
işin içine ihanet girdimi yapılacak bellidir...

iki kansızı ortadan kaldırdım diye öteki tarafta azapta beklese cennette beklesede
mühim olan seref ve namus için yaşamak, gerekirse ölmek öldürmek

umuyorumki olmaz böyle bir durum
olursada
hiç değişmeyin emi
hep böyle kalın gittiğiniz yolda aynı kararlılıkla devam edin
yolunuz açık olsun
demekten başka yapacak birşey yok sanırım