T.C Kimlik no

SEVGİLİ DOSTLAR,
LÜTFEN T.C. KİMLİK NUMARALARINIZIN SON RAK***** BAKIN.

BİR KAÇ ARKADAŞIMLA YÜZE YAKIN ARKADAŞ VE ONLARIN AİLELERİNİ KONTROL ETTİK.

HEPSİNİN SON RAKAMI ÇİFT SAYI.

BU KADAR TESADÜF OLAMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BELKİDE TÜM VATANDASLIK NUMARALARI CİFT SAYI İLE BİTİYORDUR.

SON RAKAMI TEK SAYI OLANLAR OLDUĞUNU DA DUYDUK AMA BİZ RASTLAMADIK. VARSA BUNLARIN KİM OLDUĞUNU BİLMİYORUZ . ACABA BELLİ KESİMİN İNSANLARIMIDIR. ( TARİKAT VS ) BÖYLEYSE..... ......

TÜRK VATANDAŞLARININ HİÇ SİLİNMEYECEK ŞEKİLDE FİŞLENDİĞİ SONUCUNA ULAŞABİLİRMİ YİZ. UNUTMAYIN... ARTIK BANKA İŞLEMLERİ DAHİL TÜM KAMU HİZMETLERİNDE BU NUAMARA KULLANILIYOR. NÜFUS CÜZDANINIZA BAKMALARI YADA VATANDAŞLIK NUMARANIZI VERMENİZLE NE TÜR HİZMET ALACAĞINIZ BELİRLENECEK. EGER SON RAKAMI TEK SAYI OLAN BİR YAKININIZ VARSA LÜTFEN BENİ DE UYARINIZ.
UMARIM YANILIYORUM. . SAYGILARIMLA
Üşenmeyin de bakın! Gerçekten doğru gibi!!!
alındı
 
sanırım şaka amaçlı açılmış bi konu buu :Cachondon: TC vatandaşlarının hepsinin kimlik nosu çift sayı ile biter. çünkü bu sayıyı belirleyen algoritmanın sonucu bu! her zaman çift sayı çıkar. hiç tek sayı yoktur. sadece temsili olarak Atatürke tek sayı verildiği söyleniyor. Bu durumda fişlenen sadece sevgili Atamız :Cachondon:
 
tesadufen forumda tarikattan olanlar olsa da numarasini soylemez :Entusiasmado:
o numara cok gizlidir cok (goz kirmpa smilesi)
 
Offf birde ben kendimi paranoyak sanıyordum :) Yukarda arkadaşın biri yazmış belirli bir program dahilinde veriliyor tc numaramız :) Ayrıyetten evet tc kimlik numarasının esası fişlemedir nihayetinde , ama o şekilde değil tabiki :)
 
Sevgili Mevt,

120 tane çalışanımız var.Pesonel listemizden baktım,hepsinin T.C.kimlik nosunun son rakamları çift sayısı...:)))
 
tesadufen forumda tarikattan olanlar olsa da numarasini soylemez :Entusiasmado:
o numara cok gizlidir cok (goz kirmpa smilesi)
Tarik olanlar yolunu belli edenler veya ben bu yoldayım diyenlerdir. Ya yolu bile belli olmayanlara ne demeli veya onların nosu da belirsiz veya her ortama göre değişken galiba veya renk konusunda ne derler böylesine? Neyse iyiki yolumuz belli şükür. TC no konusunu TUİK ve E-Devlet den iyi okuyunuz Sosyal Devlet olmanın iyi bir adımıdır, beyler paranoya ise ayrı bir ilim dalına girer.
 
Üst