Sanal Asklar Gercekmi?

ya aslında her insan bir olmuo yani karakter meselesi günümüzde netten tanışıp evlenen çok insan var yani olabilir ama normalde insanlar tanıştıkları zaman bile birbirlerini tanımaktan çok zorlanıolar yani bide netten bence olmas ama olan elbette var

icq dan tanışıp endonezyalı bir kızla evlenen birilerini çok yakınen tanıyorum , cesaret,,

fakat msn biraz daha işi öldürdü gibi geliyor bana, çünkü, sanal aşk biraz haddini aşmış durumda, çünkü soyunmalar falan filan yani tamamen bir hayal alemine,,
gençler haklı bir taraftan çünkü para yok evlenecek, evlenmek zor, hiç yoktan sanal olarak bişeyler yapmak istiyorlar, insan vücudu üretmek ister.

sanal aşklar gerçek boyuta tanışıp koklaşılmadığı takdirde hep sanal kalır, uzun sürmez
sanal platonik aşk yaşayan biri duydunuz mu,,
ama msn icq gibi araçlar tanışmak için kullanılabilir,,,

icq ya gecende girdim tamamen yozlaştırılmış Türkiye bölümü, ama yabancı ülkelerde dostluk kurmak isteyenlere büyük fırsatlar var. icq hala var.

orkuorkun sana kesinlikle katılıorum zasten bende aslında unun için sölemiştim ama bukadar uzatmak istemedim yani sanal aşk zaten bu nedenle artık olmuo elbette olanlarda var ama biras zor