Yazıyor,yazıyor....(en çok okunan gazete sizce.???)

hangi gazete okurusunuz? neden?


  • Kullanılan toplam oy
    26
bunu okumayinda ne okursaniz okuyun...
Gazete cüppelinin evinde duruyormuşta..., zaman gazetesinde yazıyormuşta.., cüppelinin söylediğine göre '' islamın bütün hükümlerinin tatbik edilmesi gerekli değildir'' miş demiş zaman gazeesinde... Söyleseydi o yazının sayısını bizde okusaydık. Öyle kafadan sallamakla olmaz. Kafası şaşkın bunların.............

Amentüyüde yanlış yorumlsmış.. Beinm amentüm budur, benim kelimei tevhidim budur demiyor. Kafadan sallıyorlar. İftirayı atan öküzler Fethullah Gülen'le 11 Gün-Mehmet Gündem kitabının 206 dan 209 sayfasına kadar okusun. Lailahe illallah diyen kurtulur demiyor, vesile olabilir diyor. Yani Allah'ın hidayete erdirme ihtimalinden bahsediyor.Bu dünyada kimin imanlı kimin imansız öleceğini kim biliyor? Sanki kelime-i Tevhit getiren Cüppeli Ahmet hoca kurtulduğunumu zannediyor. Ne biliyor?

Zaman Gazetesi öyle cüppelinin dediği gibi her hükmün tatbik edilmesi gereksizliğinden bahseimoyr. Neden yazmaz. Gazetenin tirajı ortada. Bu ülkenin müslümanları o kadar cahil değil. Tiraj düşmüyorsa cemaat bozulmuyorsa böyle şeylere rağbet etmeyin. Ben etmiyorum çünkü ne dediğini anlıyorum. O kadarda cahil değilim.
 
Gazete cüppelinin evinde duruyormuşta..., zamanın yazıyormuş.., cüppelinin söylediğine göre '' islamın bütün hükümlerinin tatbik edilmesi gerekli değildir'' miş demiş... Söyleydi sayısını bizde okusaydık. Öyle kafadan sallamakla olmaz. Kafası şaşkın bunların.............

Amentüyüde yanlış anlamış. Beinm amentüm budur, benim kelimei tevhidim budur demiyor. Kafadan sallıyorlar. İftirayı atan öküzler Fethullah Gülen'le 11 Gün-Mehmet Gündem kitabının 206 dan 209 sayfasına kadar okusun. Lailahe illallah diyen kurtulur demiyor, vesile olabilir diyor. Yani Allah'ın hidayete erdirme ihtimalinden bahsediyor. Sanki kelime-i Tevhit getiren Cüppeli Ahmet hoca kurtulduğunumu zannediyor. Ne biliyor?

Zaman Gazetesi öyle yazmaz. Neden yazman. Gazetenin tirajı ortada. Bu ülkenin müslümanları o kadar cahil değil. Tiraj düşmüyorsa cemaat bozulmuyorsa böyle şeylere rağbet etmeyin. Ben etmiyorum çünkü ne dediğini anlıyorum. O kadarda cahil değilim.

eger iftira ise öküzlügü kabul ediyorum, yoksa size iade ediyorum... zenginlerin parasiyla bediava gaste dagitarak traj yüksemesi sanaldir...
halkimiz nekadar bilinclesede dine kadar zaaflari vardir, birileri agliyarak halkin duygularinin altina girerek sihhatli düsünmelerine pranga vurmustur...

ama bizde her seye ragmen hakki anlatiriz herkesde, nasibi kadarini alir... sonuc olarak hidayet Allah (c.c.) tandir...
 
eger iftira ise öküzlügü kabul ediyorum, yoksa size iade ediyorum... zenginlerin parasiyla bediava gaste dagitarak traj yüksemesi sanaldir...
halkimiz nekadar bilinclesede dine kadar zaaflari vardir, birileri agliyarak halkin duygularinin altina girerek sihhatli düsünmelerine pranga vurmustur...

ama bizde her seye ragmen hakki anlatiriz herkesde, nasibi kadarini alir... sonuc olarak hidayet Allah (c.c.) tandir...

İftirayı atanlara dedim. Tebliğ konusunda söyledikleriniz benim dediklerimi çürütmez. Hidayet Allah'tandır ama birilerine akıl vermek insanlarla münasebete geçmek, yardımlaşmak, konuşmak bize düşer. Sosyal hayatımızda hep yaptığımız şeyler bunlar.

Sadece zaman gazetesi bedava satmıyor, benzinliklerdehatta sokaklarda görüyoruz hangi gazetelerin bedava dağıtıldığını. Cumhuriyetin tırajı yok. Zamanın, postanın, hurriyetin bedava dağıtımı var. Ama dikkatini çekerim sadece zamanın yok. Bu arada zamanın tırajı 800 binden fazla. O kadar bedava sattığına tanık oldun mu? Ben olmadım.

Hoca ağladıysa vaaz verirken camiide ağlayanlar acaba neye ağladılar? Hiç dinledin mi? Ben kasetlerini izleyip ağlayanı tahmin emiyorum.
 

ARIZA

Uzaklaştırıldı
.....Ucan Kus magazin sayfasi yanilmiyorsam 2 haftaya bir resmi rakamlari trajlari yayinliyor...

Türkiye genelinde ve Avrupada en fazla okunan gazete ZAMAN . resmi belgeler ispatliyor..

Anket buranin üyeleri icin gecerli ise cevap yine katilmayanlarida dahil edersek ZAMAN Gazetesi dir.
Cünkü burasi türkiye nin kücültülmüs hali...

Cumhuriyet Gazetesini her yerlesim yerinde gönüllü alan sayisi 10 u gecmez,

Suana kadarki üst kademede ve arka planda ülke elimizde haaaa diyenler alt kademeye yönlendirme ile cumhuriyet gazetesi aldirdiklarini sanki bilmeyen yok...!!

Bu forumda bile ayda yilda 1 defa alanlar hergün aliyormus gibi yapmadiklarini nereden bilecegiz,,,?

Hee sahi cumhuriyet gazetesi bu kadar zamandir Türkiye nin satilmayan gazetesi olma rekorunu elinde tutarken nasil ayakta kalabiliyor maddi olarak..?

Kim finanse ediyor...?
Sahibi kim...?

Cumhuriyetin trajindan 10 kat fazla satan gazeteler bile kan aglarken , cumhuriyet bir eli balda öbürü yagda nasil yasamayi basariyor...?
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
Sözcü, Aydınlık, Taraf ve Ortadoğu gazetelerini her gün ama hergün okurum. Ama ankette hiç biri yok ilginç!
 
Üst