Yazıyor,yazıyor....(en çok okunan gazete sizce.???)

hangi gazete okurusunuz? neden?

• Kullanılan toplam oy
    26
arkasında halk var diye öğündüğünüz cumhuriyet gazatesinin trajı 70 küsür bin topu topu bu

Belkide Cumhuriyet gazetesinde arkasayfa güzeli olmadığı için veya ek promosyonlar (çanak cömlek,dergi,cd...vs) dağıtmadığı için düşüktür. bir onceki mesajlarda gazetelerin trajlarına baktımda trajı yüksek olanlar zaman zaman dağıtıyor bu saydıklarımı :) Siz hiç kupon biriktirmek için gazete almadınızmı?

Belkide Cumhuriyet gazetesinde arkasayfa güzeli olmadığı için veya ek promosyonlar (çanak cömlek,dergi,cd...vs) dağıtmadığı için düşüktür. bir onceki mesajlarda gazetelerin trajlarına baktımda trajı yüksek olanlar zaman zaman dağıtıyor bu saydıklarımı :) Siz hiç kupon biriktirmek için gazete almadınızmı?

Kendi adıma söylersem ayıp olmaz sanırım, Resmi ve özel toplam en az üç gazete ücreti ödüyorumve hiçbirinde promasyon yok. Bahsettiğiniz gazete kadar mizampaj ve benzeri konusunda dikkatli ve ödül alan gazetelerde var, üstelik alınmış olmak veya benzeri sebeplerle alınmak mecburiyetinde de değiller, tiraj önemli elbet de ama özü daha da önemli, bazen sahiplik duygusu ile sahiplerinin duygusunu kabullenme açmazında kalmak ne zor bir durum anlıyabiliyorum. İyi forumlar.

Özünde ne var ki... halk bu gazeteyi kabullensin..

bay bılmıs metu herseyı bılıonda bu gazetnın ıcerıhını nıye bılmıon. eger yazdıklarında samımıysen sureklı soru soruon o kımdır bunun ıcerıhı nedır o zaman sen hıcbısey bılmıon brader.turkıyenın en ataturkcu en cumhurıyetcı gazatesdır ssen sımdı papagan gıbı yıne aynı soruları sormaya baslarsın baska cvp yok bunla ıdare et bu aksam :Cachondon:

Sizin ve benim gibi vatandaşların gazeteyi para verip alması normal Ben o yazıyı çerkeş18'e cevap olarak yazmıştım O Arkadaşımın nerede çalıştığını ve çalıştığı kurumda hangi kapılarda hangi gazetelerin ucretsiz promosyon olarak verildiğini tahmin edebiliyorum. Cunki bende o arkadaş ile aynı kurumda farklı şehirlerde çalışıyoruz ve Benim çalıştığım şehirde de o kurumda ucretsiz dağıtılıyor bazı gazeteler. Bunları bilip traj tartışması yapmak inandırıcı olmaz . Gazetelerin açıkladıkları rakamlar okuyucu (gerçek) sayısını yansıtmaz

bay bılmıs metu herseyı bılıonda bu gazetnın ıcerıhını nıye bılmıon. eger yazdıklarında samımıysen sureklı soru soruon o kımdır bunun ıcerıhı nedır o zaman sen hıcbısey bılmıon brader.turkıyenın en ataturkcu en cumhurıyetcı gazatesdır ssen sımdı papagan gıbı yıne aynı soruları sormaya baslarsın baska cvp yok bunla ıdare et bu aksam :Cachondon:

toprak81..bu zaman kadar sana çirkin cümle adına saygısızlık olarak bişey yazdım mı...hayır..!
adam gibi tartışmayı biliyorsan bu cümleleri yazdırma kardeş..
papağan gibi bela mısın gibi kışkırtıcı cümleler yazarken en ala cümleleri ben sana yazsam görmek hoşuna gider mi...! gitmez...!
Akıllı ol...olur mu toprak81...!

bu uyarını dıkkate alacam bende senden bı rıcada buluncam ıkıde bır aynı soruyu sorup defalrca aynı seyı bana yazdırma ınsanlar emek verıp bıseler yazıo bıseler eklıo ama sen hala sorunun karsılıhını alamamamaktan yakınıosun o vakıt bırazda sorunu kendınde ara derım ıı forumlar

güney

Özünde ne var ki... halk bu gazeteyi kabullensin..

"öz" diye belirlediğiniz nedir? Cumhuriyet kimsenin tekelinde herhangi bir partinin güdümünde olmayan bir gazetedir...Halk farkında neyin ne olduğunun..Sizler gibi insanların bakış açıları sadece,,, sadece güldürür bizi....

ARIZA

Uzaklaştırıldı
. Cumhuriyet Gazetesi ni Atatürkün kurmu$ olmasi , Atatürk'ün ölümünün 72.yilini gectigi halde halâ bu gazeteyi almak gibi bir zorunlulukmu var..?

Sonucta söz konusu olan Bir Gazete..Ve ben bu gazete hakkinda bir sey yazar,söylersem $imdi siz kalkip Tüüüü gerici bababa Atatürk'e laf atiyor...!! mu deme hazirligindasiniz...?

Cumhuriyet Gazetesi haricinde her gazeteyi okurum...ve gercekten samimiyim...

Neden..?
Türkiyede bu gazete kadar millet ile halk ile arasina kalin cizgi koyan hicbir gazete yoktur.

Hicbir döneminde islami bir seyi savundugu yada kutladigi vaki degildir...

Atatürkle alakasi bile olmayan , kendini sadece elitlerin okuyabilecegi imajini veren onlarca senedir trajini arttiramayan tek gazete CUMHURiYET tir...

Halki arkasina almak demek halk arasinda ragbet görmek demektir, halkin sahip cikmasi demektir...!

Bence Türkiyede bu gazetenin gercek okuyucu sayisi 20.000 ni asla gecmez.. digerleri ise ya mecbur almak zorunda kaliyordur yada bir üstüne yaranmak icin... En önemlisi ATATÜRKCÜ desinler diyedir

Hürriyet, milliyet, gibi gazetelerde sol görüslü ve atatürkcü dür bunlari okurum ,enazindan bunlari halk ta okuyor... Ama Cumhuriyet gazetesini sadece internetten para vermeden öylesine basliklarina bakarim acaba islami her hangi bir konuya bir kere temas edecekmi diye...

...ASLA...... & 90 müslüman olan bir ülkede islamdan bahsetmek, Elit tabaka dan azledilmek olacagindan halktan bir parca olacagindan asla böyle bir hata (!) yapmazlar...

Ben ; Hürriyet .Sabah.Star ve Zaman gazetelerine bakarim

taraf gazatesi hariç hemen hepsini okurum
favorilerimden biride haberTürktür
egenin gazatesi yeniasırıda sıkça okurum