Türbanlıda olsa kadın kadındır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi o zaman içindekini anlat ne anlatmak istiyorsan,ALLAHın emirlerini savunmayalımmı kızın biri bunu yaptı diye dinimizi terkedelimmi ALLAH herkeze yaptığının hesabını soracak stres yapma o zaman bizde açıkları biliyoruz he olurmu bu yazık sana

Kardeşim sana Allahın emirlerini yapma diyen yok.(Hepimiz müslümanız senin savunmana gerek yok.Senin bildiğin kadarını bizde biliyoruz.)Dinini terket diyende yok.Hepimiz müslümanız.Ama sizin kesim işi fazlasıyla abartıyor.(tarikatlar,hocalar,şeriat....uzar gider bu liste)Ornek veriyim:Genelde kapalı bayanlar açık giyinmiş bir hanımı gorünce açık derken kotpantolan,tişort.Once bi hiç pantolan giyen bayan gormemiş gibi bakıyorlar.Ardından başlıyorlar duaya,sabır çekmelere..yanındaki diğer bayana iyice yanaşıp başlıyor fısır fısır konuşmalara.(tabi bu günah değildir arkadan konuşmak,yadırgamak size gore)Yada geçende markete girdim kapalı bir bayan benim 6 yaşındaki küçük kızıma eğilip tırnağındaki ojeye parmakların hep yanıcak oje sürdüğün için demesi.Bu nasıl bir cehalettir ya.Bu nasıl müslüman kardeşliğidir.Ben çocuğuma zaten dinini oğretiyorum.Ben açığım diye kendini benden daha müslüman sanan birisi benim evladımın tırnağındaki ojeye karışamaz kardeşim.
Allah herkese yaptığının hesabını soracak demişin evet kesinlikle sorucak emin ol.Ben hiç olmazsa kimsenin beynini yıkamaya çalışmıyorum yada küçücük bir kızın aklını karıştırmaya çalışmıyorum şimdiden.

Ben hiçbir kapalıya bu zamana kadar laf etmiyordum.Hatta konuşuyordum.Ama artık vazgeçtim benim orümcek beyinlilerle işim olmaz.Siz kapalı kesim yarattınız bu kaosu.Açıkları müslüman yerine koymamak,saçma sapan sorular sormak.(NAMAZ KILMASINI BİLİYORMUSUN GİBİ)Benim dinimin neyini savunuyorsunuz bana.Çevremdeki kapalı bayanların eşlerinide gorüyorum adamlar açık kadınlara baka baka gozleri fırlıcak yerinden.Günah değilmi buda.Elalemin namusuna bakmak.Arkadaşın biride açık bayan resmi eklemiş.Çok müslümansında nerden buldun o resmi iki dakikada.Demekki arşiv geniş....Gitmiş birde sanki sokakta oyle gezen varmış gibi eklediği resme bak.Kotülücek ya açıkları lekelicek ya.Şehirdeki kızlar en azından pastanelerde,kafelerde buluşuyor erkek arkadaşlarıyla.Sohbet ediyor,kek pasta yiyor,kahve içiyor.Ya kırsal kesimdeki kapalılara nedemeli fındıklıkta,tarlalarda,samanlıklarda..Kek,pasatada yok ya yemek için kimbilir ne haltlar yiyorlar....

Hakikaten Tartışmıyoruz kavga ediyormuşuz , Kavgamı edeceksiniz Tartışacakmısınız karar verip fikrinizi yukarıdaki konu başlığında yazarsanız sevinirim . Biz de yonetim olarak ona göre tedbirimizi alırız:Cabreo:

KILITLENMIŞTIR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...