Kahve Üzerindeki Sanat

onairci

Sözlük Yazarı
Güzel sanat, ben ikinci resimdeki kahveden sipariş vermek istiyorum, kendim için:)
Beni istemeye geldiklerinde ben Türk kahvesi yerine son resimdeki kahveden yapsam nasıl olur acaba? Onun üstündeki resim yapımı daha kolay gibi görünüyorda:)

Güzel sanat, ben ikinci resimdeki kahveden sipariş vermek istiyorum, kendim için:)
Beni istemeye geldiklerinde ben Türk kahvesi yerine son resimdeki kahveden yapsam nasıl olur acaba? Onun üstündeki resim yapımı daha kolay gibi görünüyorda:)

Seni istemeye geldiklerinde sen söyle istediğin modeli yapar öyle içiririz kahveleri ha bide tuz katarız kahvenin içine baya bi geyik olur:Entusiasmado:

solemesı ayıp cok gusel kahve falına bakarım baktırmak ısteyen bneı bulsun :Cachondon: gercı sartlarımın yerıne getırılmesı sartıyla bakıorum:Cachondon:

Çok güzeller bebeğim gerçekten bir sanat eseri bunlar ayrıca dağılmadan nasıl duruyorlar oda düşünülür yani emeğine sağlık......Arada güzin abla sayfasınada resim yükleyin kızlarım şiirlerim garip kaldı orada ben beceremiyorum sağolsun güneşim yüklüyor arada sizinde çorbada tuzunuz bulunsun hadi canlarım......

cok super coook allahım bu ne böyle ben bunlara bayıldım yaa ayıltamadılar beni :) ama cidden güzeller