Erkekler Annesine Benzeyen Kızları mı Tercih Ediyor?

"Erkek, evlenecegi kadinin annesine benzemesini istiyor" bilgisi ne derece doğru ve peki neden bunu isteyebilirler ? "Annemi çok seviyorum , Annemi kaybettigimde sizin varliginiz O'nu yasatacak, hatirasini canli tutacaktir." gibi bir açıklama mantıklımı dır.Hadi herkes fikirlerini burda paylaşsın:Entusiasmado:

büyük konuşmak istemem fakat öyle bir eşin kafasını duvara sürtmek lazım
o ne annemin hatırasını canlı tut felan:s ben de ozaman babam gibi birini mi seçmeliyim
ayyyyy ne romantik olurdu :s

onairci

Sözlük Yazarı
Yani erkekler kendilerine eş mi istiyorlar yoksa annelik yapacak birini mi?
Söz konusu bazı durumlarda kendilerine annelik taslanmasına kızarlar ama annelerine benzeyen kız istiyorlar, birde üstüne kararsız olan hep bayanlar olmuş oluyor:)

efna'da ne kadar güzel söylemiş:) Böyle bir durum gerçektende çokk romantik olur!

onairci

Sözlük Yazarı
Sen öyle biri ile evlenirsin o zaman toprak, zaten sen akşama evde güzel yemekler hazır olsun diye evlenmek istiyordun:))

evet napım ya gunah banada ben yemek ıstıorum :Cachondon: bole sadece bacaklarımı uzatım bıseye karısmıyım bıde hem annesıne benzesın hemde fazla dırdır yapmasın :Cachondon:

Bence beyler en çok yemek konusunda eşinin annesine benzemesini ister ne de olsa yıllardır onun yemeklerini yiyor aldığı eş onun gibi yapamıyosa hadi boşama sebebi işte :Cachondon:

Bence beyler en çok yemek konusunda eşinin annesine benzemesini ister ne de olsa yıllardır onun yemeklerini yiyor aldığı eş onun gibi yapamıyosa hadi boşama sebebi işte :Cachondon:
Annesinin yemeklerinden ayrılamayan annesinin dizinin dibinde oturmaya devam etsin ozaman,hiç evlenemesin.Ya bu evliliğin anlamını benmi yanlış biliyorum yoksa başkalarımı.İnsan sevdiği için,aşık olduğu için evlenir.Annesinin yemeklerini yemeye devam etmek içinmi?...:Cachondon:

Ya tamam aşktan evlenir ama yemek konusunda ciddiyim alışmak için baya bi zaman geçmesi gerekiyor böyle evliliklerle çok karşılaştımda :Entusiasmado: