seni gidi seni

hoca camiide vaaz veriomuş kadinlardan biri sormuş hocam : bir mühendisle yatmanın cazası kac yıldır hoca : 3 yıldır avukatla yatmak hoca : 4 yıldır doktorla yatmak kac yıldır hoca : 5 yıl pekı hocam hocayla yatmak hoca : gulerek cevap verır seni gidi seni sen cennete gitmek istiosun galiba :Cachondon:

hoca camiide vaaz veriomuş kadinlardan biri sormuş hocam : bir mühendisle yatmanın cazası kac yıldır hoca : 3 yıldır avukatla yatmak hoca : 4 yıldır doktorla yatmak kac yıldır hoca : 5 yıl pekı hocam hocayla yatmak hoca : gulerek cevap verır seni gidi seni sen cennete gitmek istiosun galiba :Cachondon:

Bu fıkra Papaz ve Günah çıkarmak için kiliseye giden bir kadın için yazılmış ve bugüne kadar bizim aklı ve fikri fesatlık değilse bile hep aykırı görüntü vermeyi seven ve islama birşeyler bulaştırmak istemekten başka birşeyden heyecan duymayan ve kendisinin özellikle benim tarafımdan bir türlü anlaşılamadığını söyleyen üye tarafından yapılmış TAHRİFATLI BİR FIKRA dır, sorarım size ey forum üyeleri özellikle çapsız her fıkrayı İslami boyutta çarpıtmak kime veya bu üye gibi düşünenlere ne kazandırır?

Samimice sana hiç bu kadar samimi sormadım ve gerekte duymadım, senin beni tanıdığın kadar bende seni tanıdım GERÇEKTEN NİYETİN NE SENİN? İyi forumlar.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Erkşi dediklerinize katılıyorum ama neden kızıyorsunuz . islam ne anlatılırsa anlatılsın 14 asırdır yüceliğinden ne kaybetti ve aksine daha çok yücelmiyormu kalbinizi ferah tutun sadece dua edelim inş bu arkadaşlarımızda yaptıklarının yalnış olduğunun farkına varırlar:

ben fıkra işinden hiç anlamam bıraz once msj la geldı bende paylastım sonucta adı ustunde fıkra bu kadar nıye takıldınız anlamadım nıyetıme gelınce bunu butun samımıyetımle soluorum ozellıkle sunuda sole yapım dıye planladıhım bıse yok ben buyum kabul eden bole eder ii forumlar

benim de aklıma çağdaşlıkla ilgili çok güzel bir fıkra geldi

bir gün belki paylaşırım kimbilir

iyi forumlar