Kızlar mı yoksa erkeklermi daha çabuk unutur?

blueice

unutmanın kızı erkeği olmaz ki insanoğlu unutur ama tabiki bayan olarak erkekler demem gerekiyor :Cachondon:

unutmanın kızı erkeği olmaz ki insanoğlu unutur ama tabiki bayan olarak erkekler demem gerekiyor :Cachondon:

o zaman içinden geldiği gibi demiyorsun bayan olmandaki zorumluluğa bağlayıp erkekler dedin çıktın..............seviyor ve sevdiği tarafından ortada bir şey yok ikan ayrılık kapıda gözükür ise bu tek taraflı olmaz unutmak isteyen hangi cins olur ise o unutur bunun bayanı erkeği yok

blueice

cümlenin başı ve sonundaki espriye dikkat edermisiniz yavuz

ya başında gayet net ve açık sölemişsin ama sonu biraz tek taraflı olmuş bende onu demek istedim..........yanlış anlama lütfen içinden geldiğini yazmadın o zaman bende erkek tarafını tutar ve cevap olarak bayanlar demem mi gerekiyor

blueice

eee orasıda espriydi smile var sonunda ama neyse arkadaşıma teşekkürler güzel konu

aman blue yanlış anlama sen bir espri yaptın bende karşılık vermek istedim tartışma mahiyetinde herhangi bir cevap yazmadım bunuda belirteyim

ama dediğin gibi seven biraz geç unutur sevmeyen zaten anında unutur

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Ne oldu arkadaşlaryapmayın ya bi espri olsun diye konuyu açtım tabi ki kşi eğer gerçekten sevmişse zaten asla unutması mümkn değil bu erkek veya bayan asla farketmez katılıyorsunuz dimi bana?

blueice

eeee tabiki kişilik ve hayat şartları insanı yönlendirir unutanlarda var unutulanlarda bu insan için geçerli kız veya erke değil