hoşçakalın arkadaşlar

Bazı sebeplerden dolayı artık siteden ayrılmak durumundayım . Harika günlerdi , hoşçakalın :Triste:

Ablacım gitme neolur bak çok üzülürüm hemde çok.Ben süpermeydana girdiğim zaman sahrabetis adını gormeliyim.Sebebi ne olursa olsun gitmene gerek yok.Yanlış ve acımasız bir karar bu.Lütfen ablacım hatırım için kal.Ayrılma süpermeydandan.Tamam eskisi gibi çok girmezsin ama ayrılma.Çok üzdün ablacım beni çok.Ağlıyorum işte.Ablalar kardeşini yalnız bırakmaz...:Triste::Triste:

Bazı sebeplerden dolayı artık siteden ayrılmak durumundayım . Harika günlerdi , hoşçakalın :Triste:

Neoluyo abla lütfen gitme senin yerin çok ayrıydı niye bu kararı verdin anlayamadım ama etken neolursa olsun doğangüneşinde dediği gibi kal abla neolur burda herkesin sana ihtiyacı var bukadar seni seven kişiler varken bizleri yalnız bırakma,lütfen bu kararını bidaha sorgula ablacım lütfen bizlerle kal:Triste:

güney

Sevgili "sahra" bu kararını forum sayfasına taşıdığına göre biz süpermeydancılara bir açıklama yapmak durumundasın..neden???

onairci

Sözlük Yazarı

Gitmese idin, senin bu forumda ayrı bir yerin var, hem hepimizde senin Supermeydan'ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz, bu gitme kararın neden, sen bizimde kalmalısın Sahra abla:(

Gulum lutfen abıcım, ben kararımda gayet cıddıyım, O gıder ıse bende gıdecegım ve o gıtmeyecek bunu bılıyorum.

Bende biliyorum abi vede umud ediyorum zaten üzüldüm bide onun üstüne sende bunları yazıyosun kimse gitmesin sende gitme birbirmize destek olalım ya lütfen sahra abla geri dön hepimiz yine beraber olalım:Triste:

bana ilk sıcak kanlı yaklaşanlardan birisin ablacım sonsuz teşekkürederim..
kendi kararınız saygı duyuyorum buranın bir kapısı var size daima açık olduğunu ve burada seni sevenlerin olduğunu asla unutma yolun açık olsun..

Allaha emanet ol SGOR

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Sahrabetiş mutlaka bu kararı alman için geçerli bir nedenin var ama sorun ne olursa olsun lütfen bir kez daha düşün..