• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Kibir Suçu

blueice

Kadın günah çıkarma hücresine girmiş, başlamış anlatmaya.."Beni bağışlayın peder.. Kitapta yazılı yedi büyük günahtan birini, kibir suçunu işledim. Günde iki defa uzun uzun aynaya bakıyor kendi kendime 'Ben ne güzel bir kadınım' diyorum.." Peder aradaki kafes pencereyi açıp kadına yakından bakmış "Hanımefendi" demiş.. "Size çok iyi haberlerim var. Günahınız yok.. Yanlışınız var.."

alıntı

zaten aynaya baka baka yolda yürürken adamı öldürecek gibi bakıyorlar :Cachondon::Cachondon:

Son düzenleme:
Kadın günah çıkarma hücresine girmiş, başlamış anlatmaya.."Beni bağışlayın peder.. Kitapta yazılı yedi büyük günahtan birini, kibir suçunu işledim. Günde iki defa uzun uzun aynaya bakıyor kendi kendime 'Ben ne güzel bir kadınım' diyorum.." Peder aradaki kafes pencereyi açıp kadına yakından bakmış "Hanımefendi" demiş.. "Size çok iyi haberlerim var. Günahınız yok.. Yanlışınız var.."

alıntı

Öldüm canım ya gülmekten yanlışınız var çirkinsiniz vee günahınız yok hıııı emeğine sağlık...:Seguridad::Seguridad: