Kadınlar baş tacınız olmalı

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
:Entusiasmado: Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler.> Hemant Joshi>

Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz..> Socrates..

Kadınlar bize her zaman büyük hedefler gösterir, ve onlara ulaşmamızı engeller.> Dumas.

Hiç yanıtlayamadığım en büyük soru şu olagelmiştir: 'Bir kadın ne ister?'> Sigmund Freud>.

Karıma bazı sözler etmişimdir, o da bana bazı paragraflarla cevap vermiştir.> Anonim.

Bazı kişiler uzun evliliğimizin sırlarını sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans... O salı günleri gider, ben cuma.'> Henny Youngman>

Terörizm beni hiç endişelendirmez. İki yıldır evliyim.> Sam Kinison>.

Fon transferi için elektronik bankacılıktan hızlı tek yol vardır ve buna evlilik adı verilir.> James Holt McGavran

Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi terketmedi.> Patrick Murray>

Evliliğinizi iyi götürmek istiyorsanız, 1) hatalı olduğunuzda itiraf edin, 2) haklı olduğunuzda susmayı bilin.> Nash

Karınızın doğum gününü unutmamanızın en iyi yöntemi, bir kez unutmanızdır

Evlenmeden önce ne yaptım, biliyor musunuz? İstediğim her şeyi..>> Henny Youngman

Karımla ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık.> Rodney Dangerfield

İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her hatasında kocasını affedendir.> Milton Berle>

Evlilik, kişinin düşmanıyla yattığı tek savaş şeklidir.> Anonim>

Adamın biri evlenecek kadın aradığı ilanını verir. Ertesi gün aynı mesajı ileten yüzlerce mektup alır: 'Benimkini alabilirsin'.> Anonim

Birinci adam (iftiharla): 'Benim karım bir melek!'> İkinci adam: 'Çok şanslısın, benimki hala yaşıyor'>

Ya kızlar neden bütün filozof erkelker böyle yazmış yoksa biz çok mu anlaşılmaz biriyiz ben şu kanıya vardım sanırım bizleri hak etmeyen kşilerin varsayımları bunlar ne dersinizzz:))))))))))):

onairci

Sözlük Yazarı
Cevap: Kadınlar baş tacınız olmalııı::)))))))))))

Hem o kadar şikayet ederler, hemde sizi istemekten vaz geçmezler, bayanlar mı kararsız yoksa erkekler daha mı kararsız????

Venhar

Bir anlayabilsem .........

blueice

erkekler hep bunları kendilerine yontarlar canım boş ver

Venhar

bu degişebiliyor bazende kadınlar karar vermekte zorlanıyo haklı olarak sonuçunu bazen hissedebiliyoruz bizler onun için kararsız kaldığımız konular oluyor