Çok seviyorsun ve kaybetmek üzeresinbir sözün kurtarabilir kulağına eğilip ne dersin.

Cevap: Çok seviyorsun ve kaybetmek üzeresinbir sözün kurtarabilir kulağına eğilip ne

bak bu konun guselmıs dogruya dogru:Cachondon:
canımsın derım

blueice

Cevap: Çok seviyorsun ve kaybetmek üzeresinbir sözün kurtarabilir kulağına eğilip ne

o anda herşeyi kurtarabilecek cümle olduğunu sanmıyorum belki karamsar ama bu benim fikrim yoksa zaten o halde olmazdık ne dersiniz

tek bır kelıme ıle bındıhınız gemının rotasını bıle degıstırebılırsınız yeterlı kararlı olduhunuzu gosteren bır cumle kurun

blueice

onlar çok eskilerde kalmış şimdi daha çabuk tükeniyoruz biz insanlar

blueice

vay be vatana millete hayırlı olsun o zaman

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir

Ben diyorum ki eğer iş o noktaya gelmişseeee zaten o ilişkiden hayır gelmez ama son bir defa daha denerim kulağına sadece (seni çokkkk sevdim aşkım )derim hala gitmek istiyorsa buyursun ben kendim kapıyı açarım offff zaten biri 2 sene önce gitmişti dayanamıyorum gitmelere neden açtım ki bu konuyu canım çok acıdı ...

ya bende yolun acık olsun derım gıde ne nedenırkı :Seguridad:

bir umuttun önceleri sevdaya hasret güneş gibi kaybedemem seni kaybettiğim gün ölümüm olur...seviyorum seni delice sen benden ben senden gitmeyeyim be gülüm derim dedim bile