Taşıyıcı Anne olurmuydunuz?

SAHARAY

ben caiz degil dediginiz icin diyanet isleri aciklamalari degil ayet istiyorum efendim bu konuda kuran i kerimde yazan bir ayet istiyorum onun disinda su soyle olursa soyledir sunu yaparsak buna gore gore yanlisdir veyahut peygamber efendigimizin soylemis oldugu hadisi seriflerden degil yuce kitabimiz KURANI KERIM den turkce mealli bir ayet istemekteyim, ve dusunmekteyim ki hayatinin sonuna kadar anne olmak sansi bulamayacak bir kadini anne yapma sansimiz (ki kosullari onemseyiniz kosullar cok onemlidir kimse burada ehli keyif bir olaydan bahsetmemektedir) varsa ne sakincasi var... ben amel defterimiz diye birsey biliyorum ve bazi seyler insanin ameli ile alakadar diye dusunuyorum bu kadar kati olmayiniz, evren insanlari biraz da olsa kucaklamak icin yaratilmisdir... (ayrica dusundugunuz kadar genc olmadigimi saniyorum en azindan ergenlik surecimi geceli bayagi oldu)

Kuran-Kerim'de kişilere özel ayet yoktur.Toplum ahlakını anlatan ayetler vardır.
Siz öyle bir ayet istiyorsunuz diye öyle bir ayet bulamam size.
Allah insana akıl vermiş herşeyi beyin süzgecinden geçirip düşünüp öyle karar versin diye.
Anne olmak isteyen ama çocuk sahibi olmak isteyenlere çocuk esirgeme kurumlarında
yüzlerce sahipsiz bebek onlar Allah Allah diyor.Evet ben bu konularda katıyım.
Çünkü benim aklım, ahlaki değerlerim,inançlarım böyle bir şeyi kabul etmiyor.
Başkasına ait döllenmiş bir yumurtayı rahminizde taşımak size çok normal
geliyorsa bu sizin sorununuz.Ben bu konuda çok katıyım ve bu da benim sorunum.

[email protected]

Eski Üye
Kızkardeşiniz veya bir yakınınız nekadarda ugrastıysa bebegi olmuyor...
Allahım korusun yaşatmasın böyle şeyler(AMİN)..
Ama diyelimki..

Peki sizden isteseydi ''Taşıyıcı Anne olurmuydunuz''???yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..:Entusiasmado::Entusiasmado:

Seninde dedigin gibi Allah yasatmasin boyle seyler ama ben boyle birseyi kesinlikle kabul etmezdimde olmazdimda....Gunahini sevabini biryana birakarak dusunuyorum ama mantikli deyil bence....

SAHARAY

Benim bu sacmalıga aklım ermiyor..Belkide doğru yol bizim yolumuzdur,doğru yolu bulması gereken sizlersinizdir..Siz hayalkırıklıgına ugrarken su anda belkide anne olma cabası veren fakat olamayan bi bayanın kendi cocuguna tasıyıcı annelik yapacak birini bulması onun hayallerini gerceklestirir.Ve bence o mutluluk ve binlerce dua ilahiyatcıların tasıyıcı anneliği önermemesinden daha önemli benim icin..
Önceliği insan olan bir gençlik var arkanızda endise etmenize gerek yok..

Hayal kırıklığım hala devam ediyor.Sadece sizlere üzülüyorum.:(
Neden bu ülke bu hale geldi,gün geçtikçe daha iyi anlıyorum.
İnançlarını,değerlerini,örf ve adetlerini bilmeyen hatta duyduğu halde
bir an olsun acaba doğruluk payı olabilir mi diye öğrendiklerini sorgulamayan
bir genç kitle var arkamızda.Sadece insan olmak yetmiyor.
Benim endişelerim gitgide daha da artıyor bu yazdıklarınızı okudukça.:(

Bana görede hiç mantıklı değil bi kere çok günah niye başkasının çocuğunu taşısınki bi insan okadar muhtaç çocuk varki evlat edinilebilecek bunu yapmak varken neden diğeri?