Barbaros ve Asena Kenter Sahnesi'nde buluşuyor!

Görme Engelliler Yararına​

fıkır fıkır stand-up

BARBAROS ve ASENA OLMUŞ Bİ’KERE
Kenter Tiyatrosu’nda ilk üç oyunda 1350 izleyiciye ulaşan Barbaros, 11 Şubat’taki oyunda Asena ile birlikte çıkıyor sahneye…

Kahkahalarla Göbekler Aynı Anda AtılacakYıldız Kenter’in öğrencisi olan ve Yıldız Kenter başta olmak üzere Tahsin Yücel, Orhan Kural, Bedri Baykam ve Hakan Gerçek gibi kişilerin övgüyle söz ettiği “Olmuş Bi’Kere” adlı oyununda Barbaros izleyiciye kahkaha attırırken Asena ise kıvrak dansıyla göbek attıracak.
Geliri görme engelli öğrencilere burs olarak aktarılacak olan oyunun 11 Şubat gösteriminde dansın usta ismi Asena, izleyiciyi büyüleyecek ve ilk kez bir tiyatro sahnesinde sanatını icra edecek.
Biletler, Kenter Tiyatrosu gişesinde ve TicketTurk’te…

OLMUŞ Bİ’KERE
Türkiye, mizah damarları son derece zengin olan bir ülke…
Olayların rüzgârına kapılmadan dışarıdan seyredilmesi durumunda anlatılacak bir sürü konu bulunabilir. Burada yapılan, işte tam da bu…
Barbaros Uzunöner’in stand-up gösterisi OLMUŞ Bİ’KERE, insanımızın yaparken değil de, izlerken farkedeceği komikliklerle dolu. Özenli bir dille hazırlanan bu tek kişilik gösteride; tarihimizdeki ilginç olaylar, toplumca yaşadığımız ilginçlikler, edebiyat dünyamızın önemli isimleri ile ilgili mizahi anılar, siyaset dünyasının komik yüzü, futbol dünyasının gülünesi yanları, yurtdışında ülkemiz adına yapılan gözlemlerin aktarılması gibi konular yer alıyor.
2 saat süren gösteri sadece güldürmeyi değil, sosyal sorumluluk gereğince izleyenlerine danışmanlık yapmayı ve onları bilginin aydınlığına çekmeyi amaçlıyor.
OLMUŞ Bİ’KERE, tam anlamıyla mizahı ciddiye alan, kahkaha garantili bir güldürü…

İZLEYİCİ DEFTERİ
Barbaros'u izlerken çok mutlu oldum, onunla gurur duydum. (YILDIZ KENTER)
Çok iyi hazırlanmış bir metin ve başarılı bir sahne performansı! (HAKAN GERÇEK)
Güldürmek, güldürürken düşündürmek, farklı olmak hoş... Tiyatro güzel... Başarı dileklerimle... (ORHAN KURAL)
Barbaros'a ve Utku'ya yine çok teşekkürler... Harika bir akşam geçirdik. 7'den 77'ye herkes bu gece buradan mutlu ayrılıyor. Sevgilerle, sonsuz başarı dileklerimle... (BEDRİ BAYKAM)
Sevgili Barbaros, bu akşam bizi çok güldürdü. Düşündürdü de. Daha da düşüneceğiz onu. Buluşlarını ve başarısını... (TAHSİN YÜCEL)

Oyunumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye www.tiyatrobirileri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

11 Şubat 2008 Pazartesi (20:00)
KENTER TİYATROSU (Harbiye)

tiyatrobirileri.com
 
Üst