bir evliliğin ardından

BU siteye girdiğini ve yazdıklarımı okuduğunu bildiğim eşime ...

On yılımı paylaştığım eşime buradan bir iki kelime söylemek ya da belki de içimdeki acıyı kusmak istiyorum . Çok uzun , sancılı , iyi kötü , acı tatlı günler yaşadığım evliliğimin son döneminde , çok sevgili eşimi görevi gereği yurtdışına yolladık. Üç sene gibi bir süre gelmeyecek ama gelince bu görevini bırakacaktı. Her şekilde beklemeye ve her zaman yanında olmaya da hazırdım ama bugün mahkemeden boşanma davasının kağıdı geldi . Bir daha dönemeyeceğini düşünmüş olduğundan mıdır yoksa başka bilmediğim sebepten midir bilinmez ama gerçek şu ki , on yıllık bir devir kapandı :Triste: Yolun açık olsun sevdiğim , artık ikimizin de yolu açık olsun :Triste:
 

blueice

gideni tutmak yanlış olurdu anılar tabiki çok kıymetli fakat birde şu açıdan düşünmek lazım hayat ne olursa olsun yaşanması gereken bir süreç ve bu süreçte iyi kötü mutlu acı pek çok anı ve yaşanmışlıklar olacak bize dost olan sevgili olan eş olan insanlar değil işte unuturum dediğimiz bazen unuttuğumuz bu yaşanmışlıklar sevgiler aşklar bize ait bizler yaşadıkça onlarda bizimle olacak o yüzden geçmişe değilde geleceğe mektuplar yazalım hep beraber.....güzel olan herşey bizimle kalsın hatalı olanlarda bırakın gitsin.............
 

blueice

gideni tutmak değilde yoncalodinin bir şarkısı var giden değil geride kalan terkedendir aslında .kalan için hayat çok güzel ve değerli şu zamanda evlilikler aşklar sevgiler herşey oyun haline gelmiş asıl bunlara üzülüyorum ben yapay dünyanın yapay aşkları
 
Giden gitmiştir Sahra ablam,sen üzülme herşeyde bi hayır vardır.Sen çok güçlü ve insani değerleri olan birisin emin ol gün gelicek aynı mutluluğu bidaha yaşıyacaksın.Allah herşeyi o güzel gönlüne göre versin.
 
biz herzaman yanındayız ablacım nedensin yada nedenini bilmediğin gidişlerin için o tatlı kalbini üzme,akıtma gözlerinden yasları,kendini de suclama hata senin olsa yüzüne vurur öyle giderdi..
 
10 yılda acı tatlı neler yaşanmazki.......hayat arkadaşım can yoldaşım ol diyorsun, beraber yaşlanalım diyorsun bi yolculuğa çıkıyorsun.sonra birde bakıyorsunki yolculuk sandığın kadar uzun değilmiş. Bildiğin bütün değerler altüst oluyor. VE düşünüyorsun değermiydi?
Ben diyorumki sanırım böyle günlerde güzel günleri düşünmek daha az acıtıyor insanı.
Hakkında hayırlısı olsun İnşallah.
Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış. Melekler Ağlamasın Sahrabetis.
 
Üst