İşte erkekleri eriten kadınlar !

Sevdiğiniz adamı kendinize bağımlı hale getirmek ister misiniz ?
Islak dudaklar, yumuşak eller, bakımlı kadınlar


Dudak parlatıcalarının yapışkanlığından şikayet etmesine aldırmayın, aslında ıslak görünümlü parlak dudaklar tüm erkekleri cezbeder, sizi öptükçe öpesi gelirler! Her zaman yanınızda dudak parlatıcısı taşımanızda fayda var! Kadınların yumuşak ve mis kokulu elleri erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Ellerinizin her zaman bakımlı ve mis kokulu olmasına özen gösterin. Bakım için tonlarca para döktüğünüzden yakınsalar bile, bakımlı kadınlara bayılırlar! Güzelliğinizden asla ödün vermeyin!

Özverili, başarılı ve anaç kadınlar

Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz. Yaşantısının her alanında başarılı, ne istediğini bilen ve yardım sever kadınlar erkekleri cezbeder. Çocuklarla iyi anlaşan ve onları seven kadınlar erkekleri etkiler.

Zevkli ve ince düşünceli kadınlar

Erkeklerin zevklerine ve alışkanlıklarına anlayış gösteren kadınlar, onlar için daha vazgeçilmezdir. Hatırlamaları için erkekleri zorlamadığınız sürece, özel anlarınıza dair tarihleri es geçmemeniz onlar için etkileyicidir. Arkadaşlarının ve başkalarının yanında söylemediğiniz sürece, özel hitaplarla ona seslenmeniz erkekleri çok etkiler.

Teslimiyetçi ve duygusal kadınlar

Bazen, erkeklerin kadınlarla kasten inatlaştıklarını unutmamak gerekir. Kimisi inatlaşan kadınları çok çekici bulurken, kimisi de çocuk gibi küsen kadınları çok şirin bulur. Kadınların koruyucusu gibi hissetmek erkekler için gurur verici bir davranış olduğundan etkileyicidir. Eleştirmelerine rağmen kadınların duygusallıklarını yansıtabilmeleri onlar için önemlidir çünkü hiçbir erkek duygularını rahatça ifade edemez.

Özenli ve çekici kadınlar

Giyimlerinden, yemeklerine kadar onlara özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. Bu, ilişkilerine ne kadar özen gösterdiklerinin bir işaretidir. Erkeklerin kalbine giden yol, boğazlarından geçer. Özenerek hazırladığınız yemekler, onlar için vazgeçilmez olmanızı sağlayabilir. Evde temizlik veya yemek yaparken bile onların gözünde çekici olduğunuzu biliyor muydunuz? Sebebi gayet açık, doğal halinizlesiniz.

Sağduyulu ve çocuksu kadınlar

Her ne kadar kadınların ilgi alanlarından anlamasalar da, kadınların bu konulardaki sağduyusu birçok erkek için etkileyicidir. İşte bir klasik: Erkeklerin çoğu ilk bakışta kadınların kalçalarından etkilenir. Sürprizler karşısında kadınların yüzünde beliren çocuksu tebessümler ve gözlerinin parıldaması erkekler için vazgeçilmezdir.

Çekici ve cezbedici kadınlar

Cinsel hayatınızda baştan çıkarıcı olsanız bile, erkeklerin aslında şehvetin habercilerinden (imalı bakışlar ve sözler gibi...) etkilendiklerini unutmayın. Onlar için özenle seçtiğiniz çamaşırları baştan çıkarıcıdır. Erkekler hastalıkları boyunca başlarından ayrılmayan kadınları sever.

Zevkli, doğal ve güvenilir kadınlar

Birçok erkek, gömleğini veya tişörtünü kadınların üzerinde görmekten çok hoşlanır. Özel eşyalarını emanet ederek onlara duyduğu güveni belli eden kadınlar, erkekleri etkiler. Yapmacık hareketlerden kaçınan, kendisi olan kadınlar erkeklerin beğenisini kazanır!r.

haber3
 
biraz önce burdalardı bilmen gereken bişey daha bayanlar bekletmeyi severler hatta ağaç olur meyve verirsin sonra geçmi kaldım derler.:))))
 
erkekler ne istediğini hiç bilmiyorlar. soru sormazsın yasaklar getirmezsin ilgisizlikle suçlanırsın. nerdeydin ne yaptın dersin beni boğuyorsun der. işimiz zor bukelamun gibi durmadan renk değiştirmemiz gerekiyor
 
aslında çok güzel saptaamalar olmuş..sevgili snowdrop evet ne istediklerini bilmio gibi duruolar ama emin ol çok da ii biliolar..anaçlık var ya..ona sığınıp onun şımarıklığını yapıolar çok güzel..anaç olsun da istiolar ama sırf anne gibi ol da istemiolar..aradaki çizgi en önemli şey sanki..
 
annelik çok harika bi duygu olsa gerek ama benim tahemmülüm yok anne rolunu oynamaya. erkekler dediklerime alınıcak ama kusura bakmayın sevgilisi yada eşi isterse mükemmel olsun önemli değil %97 erkek fırsatını buldumu affetmez aldatır onun için en güzeli rolleri üstlenmek yerine kendimiz olmak
 
Üst