Rus kadınlar neden güzel olur?

rus kadınların özellikleri , rus kadınları ile evlenmek , rus kadınların boy ortalaması , rus kadınların sevdiği sözler , rus kadınları isimleri , ukrayna kadınları , türk kadınları , rusların güzellik sırrı çözüldü , beyaz rus nedir , rus kadınların boy ortalaması

Rus kadınlar neden güzel olur ? / GaleriTüm dünyanın "en güzel kadınlar" olarak gördüğü Ruslar'ın sırrı ne

Washington Post yazarı Anne Applebaum tüm dünyanın en güzel kadınları olarak kabul edilen Rus kadınlarının güzellik sırlarını araştırdı.

Blate dergisine yazdığı makalede, Maria Sharapova, Natalia Vodianova ve ünlü olmayan fakat güzellikleriyle her zaman dikkat çekmeyi başaran diğer Rus kadınlarının güzelliğini Sovyet döneminin baskıcı yapısına bağladı.

Anne Applebaum; "1970'lerde böyle güzel Rus kadınları görmüyorduk. 1980'lerde de Rus sporcular vardı ama hiçbiri Sharapova ya da Kournikova kadar güzel ve etkileyici değildi. Doğu Bloğu ülkelerinden birinde dünyaya kız olarak geldiğiniz zaman insanlar sizden atlet ve satranç oyuncusu olmanızı bekliyordu. Güzelliğe şimdiki kadar önem verilmiyordu. Peki ne değişti? Aslında yanıt çok mantıklı. Sovyetler döneminde Rusya'da kozmetik sektörü yoktu. Kadınlar için moda dergileri de bulunmuyordu. Güzel kadınlar tabii ki vardı ama bunları yurtdışına çıkaracak zengin erkekler olmadığından biz göremiyorduk. Şimdi ise kadınlar hem batı normlarında güzelliklerine dikkat ediyor hem de zenginleşen kocaları sayesinde her istediklerini yapabiliyorlar" diye yazdı.
 
Bir erkek eliyle 17-23 yaşındaki bir rus kzının sırtından ayaklarına kadar çıplak bedeninde elinizi aşağıya ayak uçlarına kadar sürtseniz, hiçbir pürüz hissetmez parmaklarınız(kızda sakatlık yoksa) selülitin izi bile olmaz. bembeyaz bir ten , en çok ruj sürerler hepsi bu,o da kendini kadın hissetmek için.

rus kadınlarının vücudu yağlı yapıdadır, oysa dünyanın aktif olduğu yöreler,insan çoğunluğu AKDENİZ iklim kuşağında, balığın en lezzetlisi de yağlı olandır.

akdeniz vücut yapısı kısmen yağlı kısmen kurudur, bizim kadınlarımızın teninde yağlı ve kuru bölgeler vardır, akdeniz kanı taşıdığımız için, çöl iklimindekiler ise kurudur. kısaca çirkin görünür gözümüze, oysa onların güzellikleri de harikadır, insan hep insandır,

Kuzey ve güney uçlara gidildikçe vücutlar da kutuplaşır, yani yağlılaşır, sogukta yaşaması için a yağlı yemekler yemek zorundadırlar, Mesela Domuz eti, kışın üşümemek için sonbaharda bol bol tüketilir. Yağsız keçi eti yenilmez, hatta rus pazarlarında resmen domuz Yağı jeller satılır , DON YAĞI dediğimiz, bunu kimler yer. herkes bizim gibi bir ayrımı yoktur , vücut kararlıdır. yağlıdır, ve güzel şekillenir, 16-20 yaş arasında bir rus kızı bizim mankenleri kıskandıracak yapıya sahip olur. hemde hiç makyaj yapmadan,
çok uzaklara değil
Ukrayna nın Odessa Nikolayev kasabasına giderseniz, genç kızlar sanki kalem gibi orantılıdır, giyim gibi yasakları olmadığı için- özgür olduklarından yakışan her elbiseyi giyerler. Çok aşık olanlar vardır. ancak Türkiye tabiatına soktuğunuz anda, o özelliğini yitirir. çiceği ya saksıda bırakmalı yada aynı saksıda yetişmelidir.

sırf insan güzelliği seyretmek için yazlık kiralayan yabancılar vardır DACIA yazlık demektir ruscada.

-bir zamanlar rus kadının dünyanın en çirkini diye gösteren amerikalılar değil miydi, şimdi hustler kızları rus nedense

Karadenizde Berdiiyansky ,Novorosysk Limanlarında gemici kardeşlerimizi zorla gemiye
getirirdik gemi kaldırmak için, bıraksak rusyada kalacaklardı. o güzelliğe aşık olanlar,85 yaşında yoldan cıkıp aşık olanları mı anlatayım.:Entusiasmado:.

Türkiyeyi temsil ediyoruz vesselam her yerde her zaman Türkiye ,
 
rus bayanlar neden bu kadar ilgiçekici geliyor? evet çocuklar güzel küçücük yaşlarına ragmen güzellikleri yerinde ama ya 30unu geçmişleri yüzlerine dahi bakılmıyor aaaaaaaayyy geçin bunları kısa dönemli düşünmemek gerek. bugün ne bulduysan ye yarına Allah kerim felsefesinden uzak durmak en güzeli
 
Cehaleti ve yabanci meraki edeniyle rus kadinina guzel diyerek Bakabilen nadir erkek turk erkegidir.
Wall Street Journall gazetesinin Rus yazarı Edvard Radzinsky tarafından kaleme alınan "Diğer Rus Devrimi" başlıklı yazıda, Rus kadınlarının neden güzel olduğu sorusuna yanıt arandı. İşte Radzinsky'nin analizi... 20'nci yüzyılın büyük bölümünde Rus kadınları savaşlar, baskı ve kıtlık altında yaşadı. Bu nedenle İskandinav, Kafkasya ve Asya ırklarının genetik özelliklerini barındıran, doğuştan gelen 'güzelliklerini' ön plana çıkaramadı. Ancak 70 yıllık komünist dönemde, dini ve ahlaki değerler devlet organı tarafından bastırılmıştı.

Bu toplumda seks patlamasına yol açtı. Fiziksel açıdan güzel kadın ve erkeklerin cinsel ilişki için her zaman ilk tercih olduğunu göz önünde bulundurursak, bu kişilerin daha fazla ilişkiye girdiğini kabul etmemiz gerekiyor. Yani daha çok ilişkiye giren 'güzel kadınlar'ın dünyaya getirdikleri çocukların sayısı, fiziksel görünümü standartların altında kalan kadınlardan daha fazlaydı. Kısacası komünist dönemde Rus ırkı daha da 'güzelleşti'.

Kül kedileri gibiydiler​

Fakat zorlu yaşam şartları nedeniyle Rus kadınlar, 'prenses olmayı bekleyen kül kedileri' gibiydi. Devlet Başkanı Mihail Gorbaçov'un Rusya'yı serbest pazara açmasıyla birlikte, Rus kadınlarının toplum içindeki yeri kısa sürede değişti. Kapitalist sistemde 'başarılı' olmak için zekanın yanısıra fiziksel güzelliğin de rol oynadığını kolayca kavrayan Rus kadınları, görünümlerine daha çok önem vermeye başladı. Böylece genetik yollardan edindikleri doğal güzelliklerini daha ön plana çıkardılar

Perestroyka'nın ilk dönemlerinde iş hayatına atılan eğitimli Rus kadınları şimdi 30'lu yaşlarına geldi. Ve bu Rus güzelleri, kendi çocuklarını, yani 'kül kedilerini', prensese çevirmek için çaba harcıyor. Yabancı dil ve ağır eğitimin yanısıra çocuklarını fiziksel açıdan mükemmel olmalarını sağlamak için spora teşvik ediyorlar. Rus kızları henüz 3-4 yaşlarındayken tenis, cimnastik ve yüzme gibi sporlara başlıyor. Rus kadınlarının güzelliğini, dünyaya tanıtan ilk isimlerden biri tenisçi Anna Kournikova oldu. Kournikova ile kalpleri fetheden Rus güzelleri, şimdi de Maria Sharapova ile tüm dünyayı kendilerine hayran bırakıyor.
alıntıdır

Bizler Baltacı'nın torunlarıyız Güzel olana hakkını veririz. :))
 
valla güzellikse güzellik izmirin bu yönden tartışılmaz bi krallığı var ama rus kızlarının bacakları çok güzel oluyo diye duymuştum o konuda bisey diyemem resimdekilerden 2 tanesi hakkaten çok güzelmiş öylesi adamı kurutur :)
 

feryad

Uzaklaştırıldı
Sovyet döneminde Rus kadınları tarlada fabrikalarda çalışmakta bırakın bakımı kadınlığını bile fark edemez haldeydi ve Dünyadan habersiz yaşıyordu Sosyalizm yıkılınca herkes Uyandı ve farkına vardı modern yaşamın..
 
Zamanında Osmanlı'dan tutunda Almanya'ya kadar Sovyetler'de elden geçmeyen kadın kalmamış genetik olarak değişime uğramışlar birleşmiş milletler gibi:)
 
Üst