• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Sahrabetis Admini eleştir

Sahrabetis Admin hakkında eleştirilerinizi Bu bolumde yazınız

Not: Eleştirileriniz,Toplumsal Ahlak kuralları cercevesinde seviyeli olmalıdır. Kişisel haklara saldırı ve kufur iceren mesajlar silindigi gibi mesaj sahibide siteden uzaklastırılacaktır.

Ablacığım çok tatlısın,çok güzelsin,çok anlayışlısın,çok kültürlüsün,çok pozitifsin,çok iyisin,çok yardımseversin çok çoooook....uzar gider bu liste byle her güzel şey sensin.Herşeyin güzeline,iyisine layıksın.Seni tanıdığım için çok şanslıyım ben:Entusiasmado:Sen benim meleğimsinangel

çok adil gerektiği yerde iğneleyebiliyor, zekice mantıklı düşünceli, forumda farklı bir renk, rengi kırmızı , varlıgı hissediliyor, diğer arkadaşlar da çok iyi elbette ,
sahra hanım farklı bir kişilik,
gözümü kapatsam renklilik aklıma geliyor, düşüncelerinin çoğuna katılıyorum manıtken,
sanatsal yönü de farklı hava katıyor.

PAM.aRt

Aktif Uye
o kadar güzel bir yol çizmişki kendine sarsılmadan yürümeye devam ediyor ve yıkılacağa da benzemiyor.canım ablam seni çok seviyorum ve minnettarım

blueice

herşeyiyle hanım saygın biri içtenliğine gözümü kırpmadan inanabileceğim nadir insanlardan biri sahrabetiş hanım

güney

Şimdi bu eleştiri işini açalım biraz. Eleştiri olumlumu olacak? Olumsuzmu?

Tabiki şaka olumsuz ne bulunabilirki senin için,olumlulara gelince nerden başlıyayım?????
İyi ki varsın hep kal....

Belki diğer adminler için bu sorulara yorum yapmadım ama Sahrabetis için yapmam lazım.
Uzun uzun yazmaya zaten gerek yok bilen biliyor.

Tek kelime ile harika bir yönetici & üye ve paylaşımcı.

sitedeki rengi ile çok farklı