Beylerbeyi'ni eleştir

Forumun abisi Beylerbeyi Admin hakkında eleştirilerinizi Bu bolumde yazınız

Not: Eleştirileriniz,Toplumsal Ahlak kuralları cercevesinde seviyeli olmalıdır. Kişisel haklara saldırı ve kufur iceren mesajlar silindigi gibi mesaj sahibide siteden uzaklastırılacaktır.

Beylerbeyi yani abicim(gerçek abim değil ama keşke olsaydı.)çok iyi,tatlı,şakacı çok hassas birisin.İyiki gelmişin süpermeydana..:Entusiasmado::Entusiasmado:

güney

Size niye "abi" diyolar çok mu yaşlısınız?Süpermeydanın bütün yöneticileri gibi saygılı,sabırlı,sinirli,çok bilmiş,yakışıklı olduğunu iddaa eden,vb..Bunların hiç biri benim fikrim değil;bunlar forumdaki arkadaşların yazdıkları mesajlardan yola çıkarak harmanladığım sözler..
bence "İNSAN"ve "ADAM GİB ADAM".........

Size niye "abi" diyolar çok mu yaşlısınız?Süpermeydanın bütün yöneticileri gibi saygılı,sabırlı,sinirli,çok bilmiş,yakışıklı olduğunu iddaa eden,vb..Bunların hiç biri benim fikrim değil;bunlar forumdaki arkadaşların yazdıkları mesajlardan yola çıkarak harmanladığım sözler..
bence "İNSAN"ve "ADAM GİB ADAM".........

Kendi adıma cevap veriyim hemen Beylerbeyine abi diyorum çünkü abim.Benden yaşça büyük ve oda kardeşiymişim gibi davranıyor.Herkese abi demem zaten mesafem vardır.Ama Yüksel abide Beylerbeyide abim.Ben onları öyle görüyorum çünkü.Onlarda beni kardeşi olarak.:Entusiasmado:

[email protected]

Eski Üye
Beylerbeyi o benim canim hatta canimdanda ote supermeydana geldiginde hepinizin onu cok sevecegini biliyordum bu yuzdendi ona israrim onu elestirmek icin tek soz bulamiyorum sadece tek kelimeyle mukemmel diyebilirim...

güney

Galiba "neden abi diyorlar" sözüm yalnış anlaşıldı.Hayatımızda tanımasak bile birilerine abi demenin güzelliğini ben de bilirim..Benim sözüm biraz ironikti,zira daha önce bazı arkadaşlarla böyle atışması olmuştu "beylerbeyi"nin o yüzden şaka mahiyetinde sordum...Zira "abi sözcüğünün anlamını ve değerini iyi bilirim...

Nurettin Abi,

Şaka olarak yazdığım eleştiriyi kaldırıyorum ve kabul ediyorum sizin hep dediğniz gini. Sıpalık yaptım :)

Kırdıysam sizi özür dilerim,

Son düzenleme:
Benim bir eleştirim olacak.
Kendini fazlaca beğenmiş birisiniz. Hatta utanmazsanız kendinizi benden daha yakışıklı bile zannedeceksiniz.

FORUM KURALLARI
11. Forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasak.

Mutlaka iyimsersin ama birazdaha ölçülü ve şakayı tadında yaparsan senin için daha iyi olur karakarizma.