İyi kız nereden bulunur?

ii kız bulunmaz o sizi bulur diyesim geldi :Cachondon: şaka bi yana insanların ii kız diye nitelendirdikleri faklıdır bence..kime göre ii ya da ii diye nitelendirilen özellikler nelerdir..ama bence herkes her yerde olabilir..aranmakla bulunmaz şans olarak karşınıza çıkar diye düşünüorum :)

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
bence de sanal alemdekiler hep kötüdür diye bişey olamaz,ozaman sen de kötüsün bu sonucu mu çıkarmak gerek??? sayın karakarızma da çok hoş yani :)) sanki bir kilo meyve alıyo:)) iyi kız nerden bulunur.
sayın beylerbeyinin dedği gibi çevrene ya da o kişi kimse çevresine bi baksın,ya da annesı arasın:))

çok incesiniz yüksel abi çok hoşuma gitti msjınız..ben bunu bi iltifat olarak kabul edip teşekkür ediorum kendi adıma :)

İyi kız nereden bulunur sorusu bana biraz garip geldi :) İyi kız nerede bulunur internette bulunmaz olarak denilmek istenilen heralde yüz yüze görüşmediğin bir kişiyi pek iyi tanıyamayacağın. Buna katılıyorum. Karşındaki insanın gözlerindeki o masumlugu görmen gerekiyor bence. Ee gözler kalbin aynasıdır :) Fakat bu iyi kız olarak değilde aşık olunabilecek kişi olarak değiştirilirse katılıyorum :) Çünkü konuşmalar insanın kişiliğini belli eder.

Bence asıl soru iyi kız nereden bulunur olmamalı :) İyi kızı bulursan nasıl kazanılmalı olmalı. Asıl zor olan bence bu.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Ben sanalda aşka inamıyorum daha yanı başımızdaki arkadaşları tanıyamıyoruz haksızmıyım
bende kendi adıma tşk edeyim evet sanırım sitemiizn kızları güzel bu bende güzelim der gibi oldu ama:Entusiasmado:

Son düzenleme: