KANSERİ YENEBİLİRİZ

KANSERDEN KORKMUYORUM

BUNDAN 3 AY KADAR ÖNCE ANNEME MEME CA TEŞHİSİ KOYULDU. SOL GÖĞSÜNDEN BİR KİTLE ÇIKARILDI VE PATOLOJİ RAPORU GRADE 2 MALİGN YANİ KÖTÜ HUYLU ÇIKTI.

KONYA DA SOL GÖĞSÜN TAMAMEN ALINMASINI SÖYLEDİLER BİZDE BUNUN ÜZERİNE ANNEMİ ANKARA YA GÖTÜRDÜK.
ANKARA DA GÖĞSÜN ALINMADAN TEDAVİ EDİLEBİLECEĞİ SÖYLENDİ. TEKRAR GÖĞSÜNDEN KİTLE ALINDI VE AKSİLLA DA BULUNAN LENF NODU ÇIKARILDI.

6 SEANS KEMOTERAPİ ALMASI SÖYLENDİ. FAKAT ANNEM KEMOTERAPİ ALDIĞINDA O KADAR KÖTÜ HİSSETTİ VE O KADAR KÖTÜ OLDU Kİ DAHA SONRAKİLERİ NASIL ALACAĞINI DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK. KENDİ TABİRİYLE İKİ GÜN SANKİ BİR HAYAL DÜNYASINDAYDI. HİÇBİRŞEY YİYEMİYOR SÖYLENEN HERŞEYE SİNİRLENİYORDU.

DAHA SONRA BAL+POLEN+ARI SÜTÜ+PROPOLİSTEN OLUŞAN BİR KARIŞIM KULLANMAYA BAŞLADIK. ANNMEM BİR HAFTA KADAR SABAH AKŞAM BİR TATLI KAŞIĞI KULLANDIKTAN SONRA KEMOTERAPİYE GİRDİ VE KENDİNİ İYİ HİSSETTİĞİNİ SÖYLEDİ. ÖNCEKİ YAN ETKİLER KALMAMIŞTI. 2 AYDIR KEMOTERAPİ ALIYOR VE SAÇLARINDA DÖKÜLME OLMADI. DAHA ÖNCEKİ OLUMSUZ ETKİLERDEN ESER KALMADI. BU DA TEDAVİYE OLAN UYUMUNU ARTIRDI.

KARIŞIMIN İÇERİĞİ 850 GR BAL, 20GR ARISÜTÜ, 100GR POLEN VE BİRKAÇ DAMLA PROPOLİSTİR. LÜTFEN SİZDE DENEYİN. NE KADAR FAYDALI OLDUĞUNU KENDİNİZDE GÖRECEKSİNİZ. BU ÜRÜNLERE EN KOLAY ULAŞMA YOLU ARICILARDIR. ÇEVRENİZDEKİ HERHANGİ BİR ARICI BU KARIŞIMI HAZIRLAYABİLİR. EĞER İLLEDE BULAMAZSANIZ e-mailinizi VE BİLGİ İSTEDİĞİNİZ KONUYU CEVAP ŞEKLİNDE YAZIN SİZİN MAİLİNİZE ÖZELDEN MESAJ ATACAĞIM. AKSİ TAKTİRDE REKLAM YAPIYOR GİBİ GÖRÜNÜP TÜCCAR MUAMELESİ GÖRÜYORUM.

DAHA ÖNCE BABAMDA 22 SENE ÖNCE BEYİN TÜMÖRÜNDEN VEFAT ETTİ. ANNEMDE DE KANSER ÇIKMASI ÜZERİNE ŞUNDAN EMİN OLDUM **BİRGÜN ÖLECEKSEM BU KANSER YÜZÜNDEN OLACAKTI.** AMA KANSER BENİ YİRMİBEŞİMDE VEYA KIRKIMDA ÖLDÜRMEYECEK. BENİ BEN ÖLMEK İSTEDİĞİM ZAMAN ÖLDÜRECEK. EVET KANSERDEN KORKMUYORUM. TIBBİ TEDAVİLER ALTERNATİF TEDAVİLER VE YAŞAMA OLAN İNANCIM OLDUĞU SÜRECE YAŞAYACAĞIM. NE ZAMAN Kİ KENDİMİ İŞE YARAMAZ VE ÖLMEYE HAZIR HİSSEDERSEM O ZAMAN KENDİMİ ÖLÜME TESLİM EDECEĞİM. LÜTFEN SİZDE BU İNANÇTA OLUN. ÇÜNKÜ SİZİN ÖLMENİZ SADECE SİZİN HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEZ. ÇOCUKLARINIZIN TORUNLARINIZ BELKİ DE YÜZLERCE KİŞİNİN HAYATI DEĞİŞİR. BELKİDE HAYATLARI MAHVOLUR. SAVAŞIN VE EMİN OLUN SİZ TESLİM OLMADIĞINIZ SÜRECE KANSER SİZİ TESLİM ALMAYACAKTIR.
 
Üst