Sevdama

Özlemin içimde tarif edilmez bir acıya dönüşmeye başladı sevdiğim. Hasretinle buram buram yanarken yüreğim , bu dünya bana dört duvar misali dar geliyor artık , inan nefes alamıyorum :Triste: . Hergün biraz daha hissediyorum seni ruhumda ve her an biraz daha yaklaşıyorum varlığına . Tadına doyulmaz bir sevdanın kapılarını aralamışken , bunca masafe neden ? Uzakları yakın etmeye çalışan ruhları bunca yormak neden ?

Ama öyle büyük sevdalar vardır ki , hiçbir mesafe yıkamaz onları ve öyle aşklar vardır ki ; mesafeler devleştirir seven ruhları . Tenselliğin , dünyevi zevklerin çok ötesinde bir sevda ile bağlanır bazen yürekler . Görmese de görür , dokunmasa da hisseder , konuşmasa da sesini duyar , öpmese de teninin sıcaklığını hisseder. Bunların hepsini yaşatan sevdama , binlerce teşekkür ... Ne kadar uzakta olursan ol , ben seni seviyorum canım ... Kavuşacağımız günü hasretle bekliyorum

ne güzel yazmışsın sahra abla yaa resmen içime dokunduu..Allah sevenleri ayırmasın..ayırsa da çabuk birleştirsin..biran önce kavuşursunuz inş :Triste: