Runaway

Arkadaşlar Beylerbeyi internetinde sorun yaşadığı için aşağıdaki yazdıklarını benim eklememi istedi.Aynen iletiyorum.

Arkadaslar hepımızın bıldıgı uzere runaway ıle bır tartısmam olmus netıcede runaway sıteden ayrılmıs ıdı.Yaklasık 3/4 gun once kendısı ıle sıtemızde karsılastım ve ona sıteye dondugu ıcın sevındıgımı soyledım zıra bundakı maksadım runaway ın yasının cok genc olmasından dolayı. Oz abı kadar olmasada onun ıle sıkıntıları, problemlerı ıle ılgılenmek ve onu yasadıgı zor gunlerınde Yalnız bıramamak... Arkadaslar, ınsanı hataya suruklemek yanlıs yola saptırmak ıteklemek en kolay yol. Ben zor olanı sectım onu kazanmak ıyı yada kotu gunlerınde onun yanında olmak ıstedım bızler SUPERMEYDAN AILESIYIZ sevgı saygı ve kalıcı dostluk temel prensıplerımız. runawayden sevgımızı, dostlugumuzu esırgememelıyız.Ben Beylerbeyi! Runaway' e kefilim ona son bir kez daha sans verılmesını rıca edıyorum hepınızden. Ve Runaway Kardesım elımden geldıgınce sana abın olarak maddı manevı destek olacagıma Tum forum ve ınternet alemi huzurunda Namus ve seref sozu verıyorum Yuzumu yere dusurme sana olan guvenımı kaybettırme senden yalnızca bunu ıstıyorum. Aksi oldugu takdırde seni kendi elim ile BANLARIM herkeze ıyı forumlar dılıyorum
beylerbeyi...

sayın beylerbeyinin böyle bir mesaj iletmesine çok sevindim kendi adıma..
arkadaşım runaway 'in herkezin bilmediği öğrenmelerinide istemediği bazı sorunları var..
ben bildiğim için sorunlarını takındığı agrasif tavırları hoş karşılıyorum zira hepimiz ondaki sorunları onunki kadar güçlü bir duruşla göğüsleyemeyiz..
dediği gibi sayın abimin insanı harcamak kolay kazanmak zor bende kefilim runaway'e

zaten izmirde bir yanlışı olursa banlamayı brak gider kulaklarını çekerim:))

sayın beylerbeyinin böyle bir mesaj iletmesine çok sevindim kendi adıma..
arkadaşım runaway 'in herkezin bilmediği öğrenmelerinide istemediği bazı sorunları var..
ben bildiğim için sorunlarını takındığı agrasif tavırları hoş karşılıyorum zira hepimiz ondaki sorunları onunki kadar güçlü bir duruşla göğüsleyemeyiz..
dediği gibi sayın abimin insanı harcamak kolay kazanmak zor bende kefilim runaway'e

zaten izmirde bir yanlışı olursa banlamayı brak gider kulaklarını çekerim:))

Önce bir nokta. Bu cevabım ne site adminlerine, nede adı geçen üyeye direk cevap değildir. Düşüncelerine saygıdan öte olumlu bir katkım yoktur. Muhatabım değerli serkan altay bey dir.

"İnsanı insanlıktan çıkaran Hataları değil, hatalarını tekrarıdır."

Güzel düşünmek ve yormak güzellikler getirebilse keşke arkadaşım. Dünyanın hali bir başka olurdu güzel gönüllü kardeş.

Bu üye gönderildiği veya gittiği zaman arkasından tek bir iyi laf söyleyen olmadığı halde ve yağtığı hatayı tekrarlamaktan bıkmadığı halde neden tekrar yapması için meydan verildi anlamış değilim.
Ayrıca bir insanın psikolojik sorunları olabilir ama o kendi kişisel tercihleri ile akalalı ise neden beni de psikolojik olarak yıpratabiliyor ki

Öncelikle nurettin abime ve bu mesajı ileten doğangüneş ablama teşekkür ediyorum.Serkancım sanada, unutmadım seni...:)
Beni gerçekten sevdiklerini anladım.İnsan sevdiğini yerden yere vurur derlerdi ama inanmazdım.Şimdi anladım, gerçekten öyleymiş.Teşekkür ediyorum ve bende sizleri seviyorum....

Bu arada siteye dönmemden rahatsız olan arkadaşlar varsa,var demiyorum, olabilir.Onlarda rahat olsun.SesSİZ sedasız geçinip gideriz......:9 Herkese iyi forumlar

Bu üye gönderildiği veya gittiği zaman arkasından tek bir iyi laf söyleyen olmadığı halde ve yağtığı hatayı tekrarlamaktan bıkmadığı halde neden tekrar yapması için meydan verildi anlamış değilim.
Ayrıca bir insanın psikolojik sorunları olabilir ama o kendi kişisel tercihleri ile akalalı ise neden beni de psikolojik olarak yıpratabiliyor ki

Bu arada ben izin istemedim kimseden.Beni sevdiklerine inandığım kişiler vardı onların ricalarını kıramadım ve geri geldim.Beni sevenlerde çok sevindiler.Ayrıca benim psikolojik sorunlarım vardır yada yoktur o ayrı konu ama hemen diken üzerine neden çıktın?Hemen rahatsız oldun ve cevap vermekte gecikmedin saldırdın,üzerime atladın.Senin yapın bu ya evet şidi hatırladım senin yapının böyle olduğunu.Sen böylesin ne yapalım.Saldırgansın.Yapın bu.Olsun ben kızmıyorum yinede.Tamam mı???