Kadınların kızgınlığı fena !

[email protected]

Eski Üye
Kadınların kullandığı bazı kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur.

İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!..

"İyi!": Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de.

"Beş dakika": Değişken anlamlı bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsanız yarım saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir şey yapmanızı istediyse ve size beş dakika mühlet verdiyse "beş dakika" gerçekten beş dakikadır.

"Hiç!": Bu kelime fırtına öncesi sessizliktir ve alarma geçmenizi gerektirecek "birşey" var demektir. "Hiç" ile başlayan tartışmalar "iyi" ile biter.

"Devam et!": Bu bir izin değil, ikazdır. Aldanıp da yapmaya devam etmeyin.

"Sesli iç geçirme": Bu bir kelime değildir, ama bu da erkekler tarafından yanlış anlaşılır. Sizin bir aptal olduğunuzu düşünüyordur ve "seninle niye vakit kaybediyorum ki" demek istiyordur.

"Tamam!": En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptığınız hatayı size ne zaman ve ne şekilde ödeteceğini düşünmek için zamana ihtiyacı var anl***** gelir.

"Teşekkür ederim!": Kadınlar tarafından en az kullanılan kelimelerden biridir. Bir kadın size teşekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayın. Sadece "birşey değil" deyin ve hemen odadan sıvışın.
 
Hakikatende doğru bu laflar.:Cachondon::Cachondon:Aslında çözmüşler kadın milletini ama erkeklerin işine gelmiyor anlamamak bazen...anlamayın bakalım:Cachondon:Süper bir yazı nilaycım sağol.:Entusiasmado:
 
ben genelde böle durumlarda konuşmamayı tercih ediorum :) ya içimden offlar çekerim ya da sadece bi bakış atarım..eğer haketmediim bişi duyarsam ve kendimi tutamazsam da saol be der yine giderim :) teşekkürler nilay paylaşım için...
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
valla şıkların hepisi beni anlatıyor
bayıldım tşk arkadaşım
 
"Teşekkür ederim!": Kadınlar tarafından en az kullanılan kelimelerden biridir. Bir kadın size teşekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayın. Sadece "birşey değil" deyin ve hemen odadan sıvışın.

Bence de neden diğer maddeler var onuda anlamış değilim ama kusuruma bakmayın da bayan üyelerin hınzır, hınzır gülümsediğini ve güç kazandığını hissediyorum bu derslerle.

Yinede emeğinize sağlık.
 
Üst