Uzak durulacak 5 erkek tipi

Kızlar, hayatınızda yer vermemeniz gereken 5 erkek tipini öğrenmek ister misiniz? Erkekler, bu tiplerden olabilir misiniz?

İnek tipli

İnek tipli erkeklere en çok okulda, dershanede, kütüphanede, panelde ve seminerde rastlarız. Çok okumaktan gözleri bozulduğu için genelde gözlük takarlar. Modayla uzaktan yakından ilgileri yoktur. Her gün aynı kıyafeti giyerler desek yeridir, tercihleri de süveter, gömlek ve kumaş pantolondan yanadır. Her buldukları fırsatta bir şey okurlar, çevrelerinde kız var mı yok mu farkına bile varmazlar.

Onlarla neden çıkılmaz?

Çünkü onunla sadece kitaplardan ve derslerden konuşabilirsin. Sosyal yönleri zayıftır, partiler, konserler hiç onlara göre değildir. Doğum günlerini bile fotoğraftaki gibi tek başlarına kutlarlar...

Maço erkekler

Maço erkekler her an her yerde karşımıza çıkabilir. Hatta o çok kibar olarak bildiğin erkek arkadaşın bile bir anda maçolaşabilir. Ne de olsa her erkeğin içinde biraz maçoluk var! Uzak durman gereken profilse her hareketiyle maçoluğunu ortaya koyan erkekler... Bu erkekler genellikle erkek arkadaşlarıyla takılır, fazlasıyla dayılanır, futbol maçlarını kaçırmazlar. Küfür etmek kişilikleriyle özdeşleşmiştir. Kibar olmak onların asla başaramayacakları bir özelliktir. Fotoğraftaki gibi klasik giyinir, en demode gözlüğü takarlar.

Onlarla neden çıkılmaz?

Maço erkekler giyimine, hareketlerine, makyajına, arkadaş ilişkilerine, kısaca her şeyine karışır. Sana kısıtlamalar getirir ve sürekli kendisine hizmet etmeni bekler. İlk günlerde bu hareketlerine göz yumabilirsin ama kısa süre sonra seni rahatsız etmeye başlar. Ayrıca seni eve kapatıp, kendisi çapkınlık yapabilir!

Çapkın erkekler

Onlarla kızların çoğunlukta olduğu ve çapkınlık yapabilecekleri her yerde karşılaşabiliriz. Özelikle de spor salonlarında, barlarda, gece kulüplerinde, havuz başlarında... Onları çapkın bakışları ve fotoğraftaki gibi muzip gülüşleri ele verir. Genellikle yakışıklı ve havalı olurlar. Kendilerinden emin gözükürler, burunları havadadır.

Onlarla neden çıkılmaz?

Onların yakışıklılığına kapılmamak gerek! Çünkü seni çok üzer! Etraftan gelen 'Seninkini gördüm, yanında bir kız vardı' gibi söylentiler seni bunalıma sürükleyebilir. "Aynı anda kim bilir kaç kızı idare ediyor!" düşüncesiyle yaşayamazsın herhalde, değil mi?

İmaj adamı

İmaj adamının adresi tabii ki kalabalık ve popüler mekanlar... En büyük zevki bir akşam popüler bir mekanda, başka bir akşam ise marjinal bir eğlence kulübünde gönlünü eğlendirmek... Onu ilk görüşte tanımak biraz zordur aslında. Modayı takip etmeye çalışırlar, ama pek başarılı oldukları söylenemez. Her konuda söyleyecek sözleri vardır, ama genellikle boş konuşur ve yüzeyseldirler.

Onlarla neden çıkılmaz?

Onlarla uğraşmak aslında çok zordur. Kişilikleri oturmamıştır, kompleksleri vardır. Bakışlarından bile kompleksli olduğunu anlarsınız, tıpkı fotoğraftaki adamın bakışları gibi... Kompleksli olduğunu size yansıtır, kendini kötü ve yetersiz hissetmene neden olur.

Kıro erkekler

Her an her yerden fırlayabiliriler. Lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüslerde, plajda, vapurda... Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü kırolar da var. Yine de onları fark etmek çok kolay!

Onlarla neden çıkılmaz?

Çünkü girdiğin her ortamda seni rezil eder. Onunla konuşacak fazla ortak konu bulamazsın. Aynı zamanda maçodur, seni sahiplenir ve her hareketinden haberdar olmak ister.
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
inş bunlardan biri karşıma çıkmaz :Cachondon:
 
Elbette hepsinin dezavantajı vardır ama özellikle son madde sanırım hiç dayanılır gibi değildir . Her yaptığınızı denetlemeye çalışan ve ters davranan biri ile ne paylaşabilirsiniz ki?
 
:Ahsi: erkekleri çok fazla eleştiriyorsunuz birazda hangi kız tipleriyle çıkılmayacağını da söyleyin hep sizin dedikleriniz doğru olacak denen bir şey yok çokk aybediyorsunuz düşünün bakalım barış akarsu o tiplerden biri olsaydı ve sizinle çıkmaya kalksaydı ne yapardınız hemen koşardınız o kararını değiştirse bile yalvarırdınız hep erkekleri kötülemeyin:Extranado:
 
Evet arkadaşlar hepsini aynı tutmayalım dimi..ama Allah iyisiyle karşılaştırsın demekten de alamıyorum kendimi... tşkler paylaşım için..:Seguridad:
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
tabiki bütün erkekleri aynı kategoriye koymak çok yalnışş ordaki şıklara göre konuşuldu
kırılmayın arkadaşlar:Entusiasmado:
 
Erkekler tek tip olmadığı gibi kadınlarda tek tip değildir. Ve burda yazan erkek tiplerinden hoşlanan ve anlaşabilecek kadınlar mevcuttur. Her mal kendi alıcısını yaratır :)
 
neyseki beş kategoride toplanmışız bunların dısındakı erkeklerden uzak durulmuyo demekkı..
gelgörki kadınları böyle sınıflandıramıyosun HEPSİNDEN UZAK DURMAK GEREKİR :))) sınıflandırma yapmak mumkun degıldır...
 
Üst