bir yasak aşk mektubu

muhteşem aşk mektubu

kızdan erkeğe aşk mektubu

sonu olmayan aşk mektupları

sevgiliye gönülden mektup

imkansiz aşk mektuplari

eşe duygusal mektup

uzaktaki sevgiliye mektup

Gerçek aşkı yanlış zamanda yakalayanlar için ......bir yasak aşk" mektubu

Kaç senenin hasretiyle akıyor bu nehir kaynağından sana doğru balım ? Hergün biraz daha büyümüyor mu senin o güzel kalbin benim içimde ? Her an biraz daha bağlanmıyor mu bu kalp görünmez bir halka ile sana

Sevdaların en yücesi hangisidir deseler , herhalde bizimkisidir derdim . Düşünsene bal peteğim , biz nerelerden bulduk birbirimizi , nerelerden koştuk birbirimize soluk dahi almaksızın . Nefessiz kalacağını bile bile , durmadan koşmak değil mi bu? Pek çok korkunun üstüne , bile bile gitmek değil mi bu ? Yılların körelttiği nice duyguları yeniden yaşatmak için değil mi bu ? Ama en önemlisi , iki hasret kalbi buluşturmak değil mi bu ? İşte bu yüzden çok değerli bir hazine var elimizde balım Bizim bu el değmemiş , temiz sevdamız çok değerli .

Dünyada kaç kadın , sadece ruhuyla bir erkeğin kadını olabilir ? Peki kaç erkek , teni tenine değmediği halde bir kadının erkeği olduğunu bilebilir ? İşte biz bunu başardık balım. Bedenin çok ötesinde ; kalbimizle ve ruhumuzla yaşadık ve yaşatıyoruz bu sevdayı . Daha da yaşatacağız .

Çok engeller olacak , çok zorluklar olacak , hepsini biliyorum ve elimde değil balım , korkuyorum . Başıma geleceklerden değil , sadece kıracağımız ve bizi affetmeyecek kalplerin yükünden korkuyorum . Yoksa ne bedenen göreceğim zarar canımı acıtır , ne de kendini bilmez belleklerin küçük ve seviyesiz düşünce ve sözleri Sen yanımda oldukça , kalbin bende oldukça halledeceğimi biliyorum bitanem . Ama çocuklarımızın üzülmesini asla istemiyorum , asla . Seda , Canan ve Faruk üçü de bizim çocuklarımız , kim bilir belki ikimizin bir bebeği daha olur avuçlarımızın arasında , kim bilir Onları üzmeye dayanamam , bunu istemem bitanem . Hepsi bizim çocuklarımız ve her birinin küçücük kalbi azıcık sızlasa benim de senin de kalplerimiz paramparça olur , bunu biliyorum . İşte bu noktada zihnim de mantığım da düğümleniyor baldan tatlı erkeğim. Neler yaşayacağız bu sevda uğruna bilmiyorum ama korkuyorum , ne olur hak ver bana ve hep yanımda ol . Dediğim gibi , fiziksel eziyetlerden korkmuyorum , isterse canımı yaksın yakabildiği kadar , isterse aç susuz bıraksın , hiçbiri umurumda değil . Benim kalbim de ruhum da sende artık. Sadece sana sadık kalır sadece sana dönerim ben yüzümü , bu böyle biline Bundan da asla şüphen olmasın , sana dedim ve yine diyorum , artık bu tene bir erkek eli dokunacaksa o sensin aşkım . Sadece ve sadece zorla sahip olur bu bedene , onda da alacağı sadece ruhsuz bir kadın bedeni olur . Ölüden farksız , kıpırdamadan duran bir beden , artık ötesi olmaz.

Senden sure istemekle belki de hata ettim ama inan bu bir ya da iki seneye ihtiyacım var . Sadece yavrumun gözündeki yerimi kaybetmemek ve pek çok gerçeği gösterip ailemin desteğini yanıma alabilmek için buna ihtiyacım var balım . Ne olur bıkma beni beklemekten , ne olur vazgeçme benden .

Bu baldan tatlı yürekli adamla olmak istiyorum ben bir ömür boyu . Aşkı onunla tatmak , yatağımı onunla paylaşmak , bir çatı altında onunla sabahlamak istiyorum ben yıllaryılı Bu adamın yüzündeki gülücüğün sahibi olmak , onu son damlasına kadar haketmek , güzel ve yaratan ellerinden çıkan her darbede biraz daha hayata tutunmak ve gerçekten karım dediğin kadının olmak istiyorum ben .

Çok kötü günler geçirdik ikimiz de , iyisiyle kötüsüyle , hasretle yandık yıllarca ve bulduk sonunda Kaybetmek istemem ki ben bu güçlü kalbin sahibini , kalmak istemem ki bu dünyada aşkı olmadan o büyük adamın , yaşamak istemem ki bir an bile bakmadan o şefkatle bakan cesur gözlere

Benim kelimelerim seninkiler kadar güçlü değil belki ama bil ki duygularım en az seninkiler kadar güçlü ve samimi . Zaten bu değil mi bizi birbirimize iten , kenetlenip bir olmamıza sebep olan ulu ve kutsal güç ? Duygularımızın samimiyeti ve büyüklüğü değil mi, bunca bilinmeyene rağmen bilinir kılan şu hayatı ? Ah benim baldan tatlı aşkım , o kadar bendesin ve o kadar aklımdasın ki , kalbimin , ruhumun ve aklımın benden çıkması lazım ki sen de benden gidesin . Bu ne şartla mümkün olur bilemem , - hoş bilmek de istemem - J daha yeni bulmuşken seni , doyasıya yaşamadan gitmek istemem biryerlere

Canım benim , ne kadar çok şey yazmak ve ne kadar çok şey paylaşmak istiyorum seninle , dilerim tanrıdan bizi birbirimizden asla ayırmasın ve herşey umduğumuzdan da çabuk ve güzel yoluna girsin . Kimsenin canı acımadan ve kimsenin kalbinde ufacıcık bir huzursuzluk olmadan , güneşimiz doğsun hayatımıza .

Çok güzelsin sen bitanem , sevdamı tarif etmek için kelime bulamıyorum inan bana . Kaybettiğim her taş , seninle hayatımda yeniden yerine oturuyor inan bana ; huzurum , mutluluğum , insanlara olan güvenim , aşka olan inancım , tanrıya olan itikatim hepsi yeniden filizleniyor ve çok daha güçlü geliyor bu sefer hayatıma . Dolu dolu , gümbür gümbür geliyor seninle . Yeter ki sen hep hayatımda ol benim , yeter ki biz birbirimizin olalım , herşeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum aşkım .

Ellerinin sıcaklığı inan hala tenimde , tüm kalbimle hissediyorum o güzel ellerini aşkım . Hele o masum bir çocuk gibi bakan gözlerinin güzelliğini anlatamam bile . Şimdi söyler misin lütfen , ben sana balım demeyeyim de kime diyeyim ? Bu kadar tatlı kalbin öyle cesur bir sahibi olmalı ki , o masum bakışlarla bakabilsin bana , sen bunu yaptın . Çocuk gibi masum , ana gibi şefkatli , erkek gibi arzulu , dost gibi beklentisiz , kardeş gibi içten, arkadaş gibi samimi , koca gibi doyumsuz bir sevgi ile baktın bana . Ben bu gözlerin sahibini sevmeyeyim de kimi seveyim , söyle bana

Eğer bu gözlerde bir tutam hainlik , bir nebze sadakatsizlik , minicicik bir parça tutarsızlık bulursan ben o gözleri bir daha asla gözlerine değdirmem , asla Lütfen , sadece gözlerime bak . Sence bu kadın seni ne kadar seviyor ?????
Sahrabetis
 
Sahra ablacım bunu sen mi yazdın. Çok güzel duygu yüklü bir yazı daha doğrusu mektup olmuş. Keşke her çift birbirlerini en az bu kadar sevebilse.
 
Evet canım ben yazdım . İSmimi eklemeyi unutmuşum hemen düzelttim . Dilerim böylesi büyük aşklar herkese ve doğru zamanda nasip olur :)
 

güney

Bekledimi sizi? Açıkçası çok merak ettim...Fakat her şeye rağmen ne güzeldir değil mi aşk.İster zamanlı ister zamansız.....Yüreğinize sağlık..
 
Arkadaşlarla evli insanın aşık olmasının doğruluğunu tartışıyorduk,
bu mektup beni haklı çıkardı.Yüreğine sağlık. İster eskinin devamı olsun ister evliyken bir başkasına aşık olunsun böyle temiz bir sevgi olduktan sonra.........
 

PAM.aRt

Aktif Uye
güzel demek yetmiyor duygularımı anlatmaya ama sizin yüreğiniz ne güzel eserler çıkarıyor ortaya ve bizimle paylaşıyorsunuz. teşekkürler.. teşekkürler.. teşekkürler .
 
Arkadaşlar , okuduğunuz için çok teşekkür ederim . Merak edenler için size karakterlere ne olduğunu yazayım . Esas oğlan , yurtdışına göreve gider ve ölür , esas kız ise hala ona sadıktır ve hayatına kimseyi sokmadan yaşamaya devam eder . Yorumlarınız için teşekkür ederim :)
 
Üst