• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Çalışma köşesini dolaba sakladık

Oturma odasında ya da salonda etrafa dağılmış dosyalar, kalemler, cetveller görmek hiçbirimizin hoşuna gitmez. Oysa kapağını kapattığınızda dekorasyonunuza uygun ve şık görünümlü bir çalışma masası olan dolap çok işinize yarayabilir. İşte üç farklı alternatif.

KOMPAKT BİR ÇÖZÜM

Yalın ve gösterişsiz bir stiliniz varsa, küçük bir ayakkabı dolabını çalışma dolabına dönüştürerek mutfak ya da oturma odanızda kullanabilirsiniz.
Dolap içine takacağınız ray ve çekmece mekanizması sayesinde klavyeniz ve evraklarınızı kolayca gizleyebilersiniz.

OFİS KÖŞESİ

Evde fazladan yeriniz yoksa odanızın boş bir köşesini değerlendirmeye ne dersiniz? Doğal ahşap cilalı ve içi oldukça geniş bu dolabı dilediğiniz renge boyayarak da kullanabilirsiniz.

Açılı dolaplar, kullanılmayan oda köşelerinizin değerlendirilmesinde kolaylık sağlar. Dilerseniz içine raf ekleyebilirsiniz.

KLASİK SEVENLERE

Klasik tarza daha yakınsanız ve ahşabın sıcaklığını seviyorsanız kendinden çekmeceli bu dolap ideal. Üstelik kapakları kapandığında içindeki karışıklığı iyi gizleyebiliyor.

Ahşap elbise dolabınızı şık bir oofis dolabına dönnüştürerek dekorasyonunuzun bir parçası yapabilirsiniz.
Alıntı
 
Üst