Çalışan kadın aldatır mı?

BEYLİKDÜZÜ Fatih Sultan Mehmet Camii İmamı Hasan Hakyemez’in cuma vaazına tepki geldi. İmam Hakyemez, “Eşini çalıştıran adamın biri gelerek, karısının kendisini patronu ile aldattığını söyledi. Bakın, karılarınızı çalıştırmayın, günaha girersiniz. Çünkü kadının 9 nefsi var. Hangisine hakim olsun. Erkeğin tek nefsi var ve buna hakim olabiliyor. Bunları kendim uydurmuyorum. İslam’ın emrini tebliğ ediyorum” dedi. Bunun üzerine Fatih Sultan Mehmet Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyeleri, imamı Büyükçekmece Müftülüğü’ne şikayet etti. Dernek Başkanı Hasan Çelebi, “Bunu duyan 15 AKP’li kadın camiyi bastı” dedi.
Akşam

Sizin İmama katılıyormusunuz? Çalışan Kadın gerçekten aldatmaya dahamı Yatkın?
 
İnsanın içinde varsa çalışsada çalışmada aldatır. Allah şeytana uydurmasın.
tamamen katılıorum..dış etkenler yardımcı olur belki ama içinde olmayan insan isterseniz n-tane ortam hazırlayın (n i sonsuz da seçebilirsiniz :Cachondon: ) aldatmaz..bu ortam zaman meselesi diil kişilik meselesi bence...
 

blueice

Neden kadınlara bu kada kolay etiket yapıştırılıyor anlamadım.Kurunun yanında yaş ta yanıyor.İnsan olma faktörü düşünülürse aldatmanın kadnı ve erkeği yok.Yürekten geçer bunun yolu sağlam olan aldatmaz.Kendine güvenen de aldatmaz.Bu yolu bence komplexli ve açgözlü insanlar tercih eder.Yanılıyormuyum?
 
Çünkü kadının 9 nefsi var. Hangisine hakim olsun. Erkeğin tek nefsi var ve buna hakim olabiliyor. Erkek mi bir nefsine hakim olabiliyor tam anlamadım.İyi ki onların dokuz nefsi yok.(sözüm aldatanlara)
İnsanın içinde varsa çalışıp çalışmaması, erkek veya kadın olması farketmez.Allah doğru yoldan ayırmasın..
 
Üst