Herkes Kendine İyi Baksın

Bu sitete bir çok bilginin yanında,3 tane değerli insan kazandım.Her zaman doğruları söyledim, hakkımı savundum, açık oldum, ve kimsenin yalakalığını yapmadım.Ancak ters düşen hep ben oldum.Çünkü yapmacık değilim.Doğalım ve kendimi kasmıyorum.Hayatımın belirli bir kısmını bu sitede değerlendirdim ve pişman değilim.Ancak ben yapmacık insanların zaferlere ulaştıklarını sandıkları bir ortamda daha fazla kalmak istemiyorum.Eğer siteye küçükte olsa katkım olduysa ne mutlu bana ki, zevkle yaptım...

Tartıştığım ve tartışmadığım herkes kendine iyi baksın.İletişimimin devam edeceği birileri olduğuna inanıyorum.Kalbini kırdıklarımdan özür diler, büyüklerimin ellerinden küçükleriminde gözlerinden öperim.Bundan sonra ben olmayacağım ama herşey çok güzeldi....En azından deneyim kazandım.Bu hayatta doğal olmayacaksın.Kimilerinin etekleri altına saklanacaksın.Ben bunu deneyimledim...

Yüksel abi mümkünse ip adresimin banlanmasını talep ediyorum.Dediğiniz gibi bağımlılık yapıyor ve girmek istemesemde girebilirim :)O yüzden ip adresimi banlarsan sevinirim...

Herkes hakkını helal etsin.İyi Forumlar Mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.....

Hoşçakalın
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
gerçekten üüzldüm keşke olay bu boyuta varmasaydı neyse a e o
 
Yolun açık olsun runaway ... yalnız şunu bil lütfen bu platform da hayatın bir parçası . Burası da kosmopolit ve insanların fikirleriyle bulundukları , duygularıyla hareket ettikleri bir mekan . Her ne kadar sanal da olsa öyle . Diyeceğim şu ki , burada yaptığın tavırlara nasıl tepkiler aldıysan bil ki dışarda da aynı tepkileri alırsın . Hiçbir şey değişmez . O yüzden kendini hayattan soyutlamak istemiyorsan lütfen hareketlerinde ve çıkışlarında biraz daha sakin ve düşünceli ol . Yaşın daha çok ama çok genç , elbette öğreneceksin canım ama lütfen ilk aklına geleni yapma ya da yazma . Nasıl burada tepki topladıysan emin ol ki reelde de toplarsın . Sana hayatın boyunca mutlulluklar ve huzurlu bir yaşam dilerim . Hoş kal , mutlu kal .
 
hiç kimsenin runaway'e kalması için birşey yazmayışını görünce aslında kimsenin onu gerçekten burada istemediğini düşünürsem çokmu fitnece düşünmüş olurum?
 
Kendi adıma şöyle açıklıyayım ; Kalmak da gitmek de onun kişisel görüşüdür . İnsan "gideceğim" derse gitmeyi kafaya koymuştur yani ben öyle bilirim , ki bu durumda da "kal" demek çok da anlam ifade etmez. Madem ifade etmeyeceği ortada en azından fikrimi söyliyeim dedim .
 
senin değer verdiğin insanlar gitmiyorya ondan böyle sallama türkü sözleri yazmak hoş olur senin için:Cabreo:

Benim Deger verdiGim ki$i GidiyorSa anLarimki O Bana deger Vermiyor .. yoLu aCik oLSun derim.$imdi Giden Arkada$imizLa bi iLGisi yok Tanimiy0rm.. bi$ey diyemiCem . Ama sOnucta Kendi Secimi . uzGunum ..:Triste:
 
Runaway yolun açık osun.
Umarım bundan sonraki hayatında ki paylaşımcılığın daha farklı olur. Aksi halde sürekli biryerlerden ayrılmak durumunda kalabilirsin.

Kal Sağlıcak ile...
 
Üst