Çiftler en çok bu hafta aldatıyormuş

Özel dedektiflere göre, eşler birbirini en çok yeni yıla girerken aldatıyor.

İşte yeni yılda “şüphe” uyandıran davranışlar

Eski FBI ajanı Jack McElliot'a göre, aldatma olayları en çok yeni yıldan önceki hafta yaşanıyor. Çünkü aldatanlar rahatlıkla ofis partisi, alış veriş, yetişmeyen yıl sonu raporları gibi bahaneleri kullanabiliyor. İşte yeni yılda “şüphe” uyandıran davranışlar:
  • Sakladığı hediyeyi başkasına verdiğini fark etmek
  • Bir “iş arkadaşından” ya da “dostundan” özel bir hediye almak
  • Cep telefonu faturasını saklamak
  • Daha sık mesaiye kalmak
  • Arabanın kilometre göstergesinde ani değişiklikler
  • Yabancı bir parfüm ya da alkol kokusu
  • Evde huzursuz huzursuz dolaşmak
  • Gece geç saate kadar yatmamak, eşinden uzak durmak
  • Yeni saç stili, kıyafetler, hobiler ve egzersiz programı
Aman Ha Eşlerinizi bugunlerde Takibe alın:Cachondon:

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
nasıl yaaaaa olamaz böyle bişey :Enfado:

Son düzenleme:

blueice

eeee erkek milleti bu yapar mı yapar aslında erkek kadın farketmez insan olmak esas olan sadakat hasletini taşımak lazım

elin amerikasındaki erkeklerin yaptıkları bizi niye bağlıyorsa hiç anlamadım gitti.
size sesleniyorum bu zımbırtıdan konuyu ciddiye alan bayanlar.
burası türkiye burada amerikadaki kadar veren kadın yok.
ayrıca burada onun bunun kızıyla karısıyla yatmak için can atan adamda amerikadaki kadar yok
neymiş fbI ajanıymış banane ya adam amerikanın ajanı oradaki erkelerin uçkurlarıyla alakalı konuşmuş
ama yok siz kadınlar illaha bir kulp bulup hemen erkek kötülemek için bu fırsatı kaçırmamalısınız demi.
amerikadaki erkek karısını aldatsın sen duy kalk türk erkeğine mok at.oh neala

blueice

hey oradakiler etrafınıza bakarsanız türkiyeninde perde arkasında amerikadan ferklı olmadığını görürsünüz

elin amerikasındaki erkeklerin yaptıkları bizi niye bağlıyorsa hiç anlamadım gitti.
size sesleniyorum bu zımbırtıdan konuyu ciddiye alan bayanlar.
burası türkiye burada amerikadaki kadar veren kadın yok.
ayrıca burada onun bunun kızıyla karısıyla yatmak için can atan adamda amerikadaki kadar yok
neymiş fbI ajanıymış banane ya adam amerikanın ajanı oradaki erkelerin uçkurlarıyla alakalı konuşmuş
ama yok siz kadınlar illaha bir kulp bulup hemen erkek kötülemek için bu fırsatı kaçırmamalısınız demi.
amerikadaki erkek karısını aldatsın sen duy kalk türk erkeğine mok at.oh neala

Serkan bir nevi haklısın ama bizim erkekler de bence amerikalı hem cisnlerimizden geri kalır değiller

senin karışına iileri çıkmadı die hepsine pislik demek biraz da haksızlık olmuo mu sence??