Yonetim Kadromuzda ki Değişiklikler

PAM.aRt :
grkmshn01
[email protected]

Nick li Üyelerimizin rütbeleri Moderatörlüğe yükseltilerek supermeydan forum yonetim kadromuza dahil edilmiştir. Kendilerine başarılar diliyorum

pandura
Quarezma
EmrE
serseriozi

Nick'li Yoneticilerimiz işlerinden dolayı online olamadıkları icin ( ileriki günlerde tekrar forumda görev almak istedikleri takdirde hakları saklı kalmak kaydıyla ) forumdaki yetkileri alınmıştır.

Bu kişilerin supermeydan forum'a birçok emekleri geçmiştir,Kendilerine tesekkür ediyorum
''Arkadaslar! sizin ,Herzaman Başımızın uzerinde yeriniz var unutmayın.''

Ben ub arkadaşlarımızın görevlerini başarı ile yapacaklarına eminim ve tam destek verdiğimi de belirtmek istiyorum :)

En çokta Emre arkadaşımıza üzüldüm çok konuşur ve dertleşirdik işleri dolayısıyla çok yoğun olduğunu daha önce banada söylemişti modluğumu al diye! Ben uzunca bir süre kendisinin siteye yapmış olduğu katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Her zaman modluğunu vermeye hazırız arkadaşım.:Cachondon:

Ayrıca yeni mod arkadaşlarımızı tebrik ederim..

güney

Çok anlamam ama galiba önemli bir şey bu görev:))) Sevgili arkadaşlar hayırlı ve bol kahkahalı olsun görevleriniz.Tekrar tebrikler...

Yüksell abime,LionGirl'e,Doğangüneş ablama,IceBurner'a,Sahrabetis ablama,Kanuni'ye,BAY X ABİME, ve Güney'e Tüm İçtenliğim ile teşekkürlerimi ve saygılarımı gönderiyorum.Herşeyi ve kimin nasıl bir potansiyele sahip olduğunu zaman gösterecek...İyi forumlar