Bir milyarder yılbaşında ne ister?

Yılbaşı yaklaşırken hediye telaşı da başladı. Hediye almak zordur. Çok zengin birinin yüksek bütçesine göre bir seçenek bulmak daha da zordur. İşte zenginlerin hediye ararken işlerini kolaylaştırabilecek uçuk fiyatlardaki seçenekler

Pırlantalı PlayStation kolye

Artık kadınlar da erkekler kadar PlayStation tutkunu. Sevgilileriyle, kocalarıyla maç yapıyorlar. Hafta sonları arkadaşlarıyla buluşup oyun oynuyorlar. Saatleri bu oyun konsolunun başında geçen kadınlar, bu kolye tam size göre. Hem eğlenceli hem de pahalı joy pad görünümündeki bu takı 18 ayar altınla ve 68 kıratlık siyah pırlantayla kaplı.

Çocuklara Porsche kızak

Kayak sezonu açıldı. Hafta sonları İstanbul'a yakın kar merkezlerinin yolu tutuluyor. Artık çocuğunuz kayak sırasında da "pahalı bir oyuncak" kullanabilir: Porsche kızak. Markanın logosunu taşıyan bu tasarımın kornası da var.

Mücevher değerindeki Bluetooth kulaklık

Mücevheri andıran bu göz alıcı şey aslında altın ve elmas kaplamalı bir Bluetooth kulaklık. Motorola ve Amosu markasının beraber tasarladığı Motopure H12 sadece şık değil, son teknojiye de sahip. Dışarıdan gelen gürültüyü en aza indiriyor, sizin daha rahat konuşmanızı sağlıyor. Fiyatı 8 bin dolar.

Mercedes'ten bisiklet

Mercedes-Benz'in bisikleti yakın yerlere trafikte zaman kaybetmeden gitmenin yolunu arayanlar için. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan ürün iki hareketle kolayca katlanıyor. Üstelik arabanın bagajına da sığıyor.

Şarabı yaşlandırıyor

Clef Du Vin marka şarap kaşıklarını kadehe veya şişeye daldırdığınızda şarap bir saniyede bir yıl yaşlanıyor. Şarabın içindeki kimyasal etkimeyi hızlandıran ürünün fiyatı 250 dolar.
 
Üst