hayatımın bir parçasını siz oluşturmuşsunuz

Nasıl oldu anlamadım forumun güncellemede oldugu birkaç günlük zamanda canım o kadar sıkıldı ki pc ye yaklaşamadım bile farketmeden ne kadar bağlanmışım buraya,buradaki insanlara hayatımın bir parçasını siz oluşturmuşsunuz :) Hepinizi çok seviyorum :)

Cevap: Süpermeydan :)

Hislerime tercüman oldunuz arkadaşlar :) Süpermeydan isteristemez hayatımızda yer etmiş . Bunu başarmış olması da onu , site olmanın çok daha ötesinde bir yere koyuyor . Dileimr bir daha ayrılık olmaz :)

Hepinizin Hislerini ve Duygularını bu denli açıkça ifade etmesi çok güzel herkesin gönlünde bir yer edebildiysek ne mutlu bizlere Supermeydan ailesi olarak her zaman daha iyiyi hedefliyoruz bu yüzden sitemizdeki geçici sorunu aşmış bulunmaktayız problem tamamiyle teknik bir sorundan ötürü meydana gelmiştir bu sorunu çözmek adına 2 gündür çok yoğun bir şekilde Adminimiz Yüksel saatlerce çalışmıştır bu sorunu hallederkende sitemize bir çok yenilik ve eklentiyide beraberinde eklemiştir her zaman daha iyiyi sunmak adına Supermeydan sizlere en iyi şekilde hizmetine devam edecektir...Sitemizde bir çok yenilik yaparak ve bazı bölümleri geliştirerek iyi bir Trend yakalamayı umuyoruz bütün üyelerimize gösterdikleri sadakat ve sabırlarından ötürü teşekkür ederiz!

Supermeydan Yönetimi

Başta yüksel abi olmak üzere yönetimdeki tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum..Ayrılığı tatmak çok acı verici..:(