Erkekler neden bazı kadınlarla evlenir? Diğerleriyle değil!

Erkekler neden bazı kadınlarla evlenir? Diğerleriyle değil!

Hayalinizdeki kocayla sağlam bir hayat kurmanıza yardımcı olacak nefis bir araştırma! Her kadın evlenmek ister diye bir saptama yapılamaz ama şöyle de bir kanun var ki, her kadın en azından yukarıdaki sorunun cevabını öğrenmek ister.
John T. Molloy’un araştırmacıları, anketörlerin tüketici davranışlarını incelemede kullandığı bilimsel metotlara benzer yöntemlerle, en ufak ayrıntıyı gözden kaçırmadan, 2500 kadın ve nişanlıları ile ve 1000’den fazla bekârla görüşmüş. Bu insanlara, çoğunluğu özel yaşamlarına ilişkin sayısız soru sorarak detaylı cevaplar alan yazar, çalışılan hedef gruplarına dair gittikçe gelişen bir öngörü kazanmış. Verileri inceledikçe bekâr kadınlarla, evli hemcinsleri arasındaki belirgin farkları su yüzüne çıkararak bu kitapta bulacağınız ‘başarılı’ stratejileri geliştirmiş. Şöyle de bir gerçek var ki, kitapta aktarılan bilgiler o denli etkili olmuş ki, projede çalışan kadın araştırmacıların yarısı üç yıl içinde evlenmiş!
• Evlenme şansınızı, John T. Molloy’un paha biçilmez yap/yapmalarıyla, % 60 oranında nasıl arttırırsınız?
• Bir erkeğin asla evlenmeyeceğini ispatlayan 10 uyarı hareketi!
• Bir erkekte, sizinle evlenme isteğini nasıl uyandırırsınız?
• Evlenme teklifini nasıl hızlandırırsınız?
• Boşanmış veya dul bir erkekle çıkmanın avantaj ve tehlikeleri nelerdir?
• Erkek arkadaşınızın anne ve babasıyla ilk tanışacağınız zaman ne giymelisiniz?
• Ayarlanmış tanışmalar, erkek arkadaşınızın çocuklarıyla uğraşmak, internet flörtleri ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler.
John T. Molloy: New York Times çok satarlarından Dress for Success ve The Women’s Dress for Success kitaplarının yazarıdır. İmaj danışmanlığı yapan ve kurumsal konuşmacı olarak çok aranan biridir. Florida’da yaşamaktadır.
alıntı....
 
Üst