Kaybolursan Seni Nasıl Bulacağız!

Su,ateş ve ahlak dostluk kurmuşlar,dolaşırlarken birbirlerini merak etmeye başlamışlar. Suya sormuşlar. (Kaybolursan seni nasıl bulacağız ?)
Yanıt.(Nerde bir şırıltı duyarsanız ben oradayım.)
Ateşe.(seni yitirirsek ne yapalım?)
Ateş.(Bir duman gördüğünüz yerde ben varım)
Sıra ahlaka gelince.yanıt şu olmuş.
Beni kaybederseniz,bir daha kesinlikle bulamazsınız !''

Harika bir anlam ifade eden cümleler bunlar, kaybedilmemesi lazım bencede, hepsininde;
emeğinize sağlık.

emeğine sağlık doğangüneş allah bize ahlakı kaybettirmesin.Kaybedenlerede allah yardımetsin bu devirde işimiz çok zor.

BU kadar kısa ve öz , bu denli köklü bir konu anlatılamazdı sanırım . Çok iyi yapmışsın sanım siteye eklemekle . Çoğumuzun zihnindekilerin kelimeye dökülmüş halini bulmuşsun , emeğine sağlık :)

Çok Anlamlı Cümleler Hakikaten Çok Güzel Kelimelerle İfade Edilmiş.Paylaşım İçin Sağol Ablacım...:Entusiasmado::Entusiasmado:

PAM.aRt

Aktif Uye
Su,ateş ve ahlak dostluk kurmuşlar,dolaşırlarken birbirlerini merak etmeye başlamışlar. Suya sormuşlar. (Kaybolursan seni nasıl bulacağız ?)

bence sağlığı kaybedersen asla bulamazsın.ahlaklı olmak önemlidir ama sağlıklı olmak ahlaktan da önemlidir
teşekkür ederim paylaşım için

Dogangunes, hanı tarıf edılemez dedıgımız durumlar yada kısıler olur ya, forumda kısa surede tarıf edılemezler lısteme gırdın , harıkasın, emegıne saglık kardesım...
Çok sağol abicim böyle güzel düşündüysen.Ne Mutlu bana ozaman.Eeee sizin gibi abilerimin,ablalarımın arasında başka ne öğrenebilirimki.Sizler örnek oluyorsunuz bana:Entusiasmado:

SAHARAY

Çok güzel anlatım...:alkis: