ZamanıDondurma imkanı var mı?

zamanı durdurabilir miyiz​

Günümüz elektroniğine bakılırsa belki 200 yıl öncesinden biri bugünleri görseydi ne kadar şaşırırdı. Peki biz 200 yıl sonra olucaklara ne kadar şaşırıcaz? Ne gibi yenilikler beklemekte acaba bizi? En önemliside teknoloji bu hızla ilerlerken Gerçekten zaman durdurulabilir mi? (günümüzde ya da gelecekte)

böyle bir soru sorulsa
siz ne dersiniz böyle birşey olabilir mi ???

PAM.aRt

Aktif Uye
zamanı durdurabilir miyiz

Günümüz elektroniğine bakılırsa belki 200 yıl öncesinden biri bugünleri görseydi ne kadar şaşırırdı. Peki biz 200 yıl sonra olucaklara ne kadar şaşırıcaz? Ne gibi yenilikler beklemekte acaba bizi? En önemliside teknoloji bu hızla ilerlerken Gerçekten zaman durdurulabilir mi? (günümüzde ya da gelecekte)

böyle bir soru sorulsa
siz ne dersiniz böyle birşey olabilir mi ???

zamanın bilimsel çalışmalarla konrol edileceğine inanmıyorum .birçok nesneyi durdurabiliriz belki ama zamanı asla .nasıl olabilirki ?zaman konusunda kontrol insanoğlunda değil yaradanda .bizim yapabileceğimiz bişey olamaz diye düşünüyorum
zamanı durdursak iyi olurdu .ben zamanı durdururum uyurum uyanırım sonra kaldığım yerden devam ederim hehe 1 sn de 6 saat uyku:Cachondon:

onairci

Sözlük Yazarı
Valla zamanı durdurabilme şansım olsa idi sevdiğiminin yanına gidip zamanı durdururdum hepte sevdiğimin yanında kalırdım artık diğer insanlar ne şekilde kalırdı bilemem:) İyi forumlar..:Seguridad:

ozaman herseyin tadını çıkarır insanlar ondan fazla tadı olmas böyle güsel hersey tadında kalıyor 2 istiyor insanlar:Cachondon:

onairci

Sözlük Yazarı
hehhe o zaman anlaşarak yapalım herkes en güzel anını belirlesin;
3
2
1
The End:)

bıraz daha uzun yasamıycaz dondurduhumuzda sonsuza kadar yasıycaz mesala sevgılımızın gusel yesıl gozlerını sıyah yada kırmızı gormeye baslıyıp sıkılcaz

onairci

Sözlük Yazarı
O zaman kaldığımız yerden devam ederiz hep o şekilde kalmayı bende istemem:) İyi forumlar..